7 sene önce
7 sene önce

2018 Sonbahar ve Kış Moda Trendleri

Her mevsime özel farklı modalar her yıl mevsimden önce insanların beğenisine sunulmaktadır. Tüm dünya genelinde özellikle bayanların yakından takip etmekte olduğu moda, farklı çeşitleri, tasarımları ve türleri ile bayanlara eşsiz ve geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

Bu noktada önümüzdeki sonbahar kış sezonu içerisinde kıyafet modelleri ile markalar harekete geçmeye başladı koleksiyonlarının en ilgi çekici parçaları ile moda severlere eşsiz örnekler sunmaktadır. Bu durumda aslında, insanlara 2018 sonbahar ve kış modasının oldukça canlı ve hareketli geçeceğine dair tüyo verir niteliktedir.

Geçtiğimiz sonbahar ve kış modasında oldukça etkili olan barok trendin etkisi önümüzde sonbahar ve kış sezonunda da izlerini sürdürecek gibi duruyor. Özellikle işlemelerin uzak doğu rüzgarları ile birleşmekte olduğu ve kaliteli kumaşların etkin olduğu yeni bir sonbahar, kış sezonu bayanları beklemektedir.

Özellikle çiçek desenleri yaz aylarında olduğu gibi sonbahar ve kış aylarında da moda üzerindeki etkisini sürdürmeye devam edecek gibi. Gri renk büyük gül desenleri yanında hayvan desenleri de en popüler tasarımlar ve desenler arasında yer aldığı görülüyor. 2018 kış renkleri arasında ultra mürekkep mavisi en rövanşta renkler arasında yer alıyor.

Grinin elli tonları, beyaz renkler, pudra tonları öne çıkan renkler arasında yer almakta olduğu gibi, en popüler diğer parçalardan biride 2018 kış sweatshirtler, triko ekoseli üstler ve elbiseler oldukça öne çıkan kıyafetler arasında alacaktır.

Tüylü ve yumuşak kazaklar, bayanların isteğine bağlı olarak isterse düz isterse de desenli olarak önümüzdeki sonbahar ve kış aylarının en trend kazakları arasında yer alıyor. Yuvarlak detaylı omuz kesimleri de bazı noktalarda kıyafetlerde görebileceğimiz tasarımlar arasında yer alıyor.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?