6,7 Haziran’da Müziğin Dev İsimleri İstanbul’da

11

Son yıllarda kültür ve sanat etkinliklerinin oldukça hareketli olduğu ve dünyanın her yerinden dünyaca ünlü isimlerin akın etmekte olduğu İstanbul’da bu yöndeki etkinliklerde tüm hızı ile devam ediyor. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte konserler ve festivallerde sezon tam manası ile açılmış durumda. Bu kapsamda haziran ayı içerisinde Küçük Çiftlik Park’a dünyanın müziği geliyor.

Bu kapsamda İstanbul’da düzenlenecek 100%FEST isimli iki günlük festival kapsamında rock, alternative, live electronic ve indie gibi türlere özgü eşsiz bir müzik keyfi sunuyor. Bu kapsamda da bu gibi popüler müziğin farklı türlerinden dev isimlerde festival kapsamında müzik severler ile bir araya gelecek. Küçük Çiftlik Park’ta düzenlenecek 100%FEST kapsamında dünyaca ünlü rock grubu Soundgarden ilk defa İstanbul’a geliyor. Ancak live electronic tarzının en büyük isimleri arasında yer alan Massive Attack ve İngiliz müziğin en önemli isimlerinden Kaiser Chiefs bir kez daha Türk hayranları ile bir araya geliyor.

müzikfestivali

6 ve 7 haziranda Küçük Çiftlik Park’ta düzenlenecek festivalde müzik severler, dünyaca ünlü isimler ile birlikte sadece müzik ve eğlence dolu anlar geçirecek. 100%FEST ile birlikte Soundgarden, Massive Attack, Kaiser Chiefs, Trentemöller (live), Wild Beasts, Ceza, Mor ve Ötesi, Rebel Moves, Malt, Foma, Ceylan Ertem, Özge Fışkın, Melis Danişmend, The Away Days, Gren ve Narda Afrika’nın yanı sıra Danimarkalı şişe müziği dehaları Bottle Boys da sahnedeki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.