7 sene önce
7 sene önce

Adres Defterini Blackberry Aktarma

Tüm dünya genelinde günümüzde gerçekleşen teknolojik gelişmeler sayesinde her geçen yeni nesil bir akıllı telefon modeli piyasa sürülmektedir. Tüm dünya genelinde uluslararası bir pazara sahip olmakta olan teknoloji firmaları arasındaki yarış büyük bir hız ile devem etmektedir.

Bu büyük teknoloji devleri arasında gerçekleşmekte olan teknoloji yarışı neticesinde artık yeni nesil akıllı telefon modelleri her geçen gün yeni bir modeli ile kullanıcı karşısına çıkmaktadır.

Adres defterimi Blackberry telefonuma nasıl aktarabilirim

Ancak bu noktada sürekli olarak yeni nesil ve yeni model telefon modeline sahip olmak için yapılan değişimlerde kullanıcılar adres defterlerini taşıma konusunda sorun yaşayabilmektedir. Bu noktada Blackberry kullanıcılara bir olanak sunmaktadır.

Yeni olarak Blackberry kullanmaya başlayan kullanıcılar önceki farklı bir marka telefon olursa olsun tüm markaların ortak format olarak belirlemiş olduğu Microsoft Outlook uygulaması üzerinden adres defterini Blackberry telefonunuza taşımanız mümkün olmaktadır.

Sim kart üzerinde yer almakta olan adres defteri ilk takılış esnasında Blackberry üzerine atılabilmektedir. Ancak önceki telefonda kayıtlı olan adres telefonunu bilgisayar üzerinde Outlook’a atıp daha sonra Blackberry’ e atmanız gerekmektedir.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?