Aerobilet Bonus Kampanyası

10

Sektöre yeni giriş yapan aerobilet.com firması ardarda yaptığı muhteşem kampanyalarla uçak kullanananları adeta sevinçten çılgına çevirdi. Aerobilet ilk bonus kampanyasında üye olan herkese 100 lira dağıttı. Bu kampanya yoğun ilgi gördü! çok kısa süren bu kampanyanın ardından ikinci bir kampanya daha yaptı aerobiletin yeni kampanyasında üyeler davet ettikleri her kişi başına 10 lira bonus kazanıyorlar. Davet ettikleri kişilerin hesabına da 15 lia yükleniyor 10 kişi davet etseniz 100 lirlaık biletiniz bedavaya geliyor.
aerobilet ile yurt dışı yurt içi bir çok firma ile uçabiliyorsunuz kendi hesabınızdan başkasına bilet alabiliyorsunuz aerobilet cari hesabınızda biriken bonusları kullanarak ya da kredi kartınızı kullanarak bilet alabiliyorsunuz.
Aerobilet güvenilir mi?
Aerobilet ile uçak bileti alıp uçan bir sürü insan var güvenlik konusunda bir sıkıntı söz konusu değil

Aerobilet bonus kampanyası ayrıntıları nelerdir?

aerobilet.com’a davet ettiğiniz her kişi için bonus paralar kazanın. Üstelik arkadaşınız da daveti kabul edip kayıt olduğunda 15TL kazansın.

Aşağıdaki formdan arkadaşlarınızın adını, soyadını ve e-posta adreslerini girin ve davet edin.

Daveti kabul edip kayıt olan her arkadaşınız için 10TL bonus para hesabınıza eklensin!

Kampanya Katılım Koşulları 

– Bu kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
– Arkadaşı sayesinde üye olan kişilerin Aerobilet cari hesabına 15 TL değerinde bonus puan yüklenecektir. 1 bonus puan 1 TL değerindedir.
– Halihazırda üyeliği olan ve arkadaşının üye olmasını sağlayan kullanıcılarımızın Aerobilet cari hesabına her bir yeni üyelik için 10TL tutarında bonus eklenecektir.
– Aerobilet sitesinden kazanılan bonus puanları sadece web sitesinden ürün almak için kullanılabilir. Kullanıcı hesabındaki bonus puanın para olarak kendisine iade edilmesini talep edemez.
– Aerobilet bonus puanları sadece bilet bedeli ödemek için kullanılabilir, bilet iade, iptal ve ceza işlemlerinden doğan ödemeler için kullanılamaz.
– Bir kişi, bir e-mail adresi ve bir cep telefonu üzerine kayıtlı tek bir kullanıcı olabilir. Mükerrer kayıtlar silinecektir.
– Aerobilet kampanya süresini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
– Kampanyaya katılan kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
Kampanya ile ilgili tüm sorularınız için info@aerobilet.com adresinden veya 444 000 3 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aerobilet yorumları
Aerobilet son zamanlarda çıkış yapan çok güçlü bir altyapısı olan bir bilet satış firması Merkezleri antalya’da ayrıca Almanya’da ve Rusya’da da şubeleri var! şu an ikinci bonus kampanyasını yapıyorlar. ilk bonus kampanyasında üye olan herkese 100 lira hediye ettiler bir çok kişi bu 100 lira ile bedava uçtu. şimdi de ikinci bonus kampanyası ile aynı trendyol, limango vb alışveriş şirketleri gibi her davet edilene ve telefonla onay verilene 10 lira hediye ediyorlar! yalnız alışveriş sitelerinden tek farkı davet edilen kişinin alışveriş yapmasına gerek yok 10 lira hesabınıza direk yatıyor. sistem güzel şirket sağlam e daha ne olsun…
Aero bilet kullanıcı yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. Ali ozz dedi ki:

    davetiye alabilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.323 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.