Android Mafya Oyunu: Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints oyunu Gameloft’un hazırladığı bir gangstar oyunu. Gangstar Rio: City of Saints bilgisayar oyunları kategorisinde gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olan Grand Theft Auto tarzında bir oyun.

Oyundaki karakter Birazilya’nın RİO kentinde yaşayan bir gangstar. Oyunda aynı Grand Theft Autodaki gibi araba, tank, helikopter, motosiklet gibi araçları kullanabiliyoruz. Oyundaki amacımız ise görev yapmak. Görev yaparken bize lazım olacak silahları ve can puanlarını harita üzerinde görebilirsiniz.

Gangstar Rio: City of Saints son derece yüksek grafiklere sahip muhteşem bir oyun. Yıllardır alışılagelmiş Grand Theft Auto oyunundaki gibi görev yapabiliyoruz. Ancak Gangstar Rio: City of Saints farklı bir haritaya sahip olduğundan zevkli bir oyun.
Özellikle araç kullanma sahneleri son derece keyifli ve gerçekçi.

android-mafya

Google Play Store üzerinde 100.000 den fazla indirilme sayısına ulaşmış ve toplam 3,7 puan almış olan Gangstar Rio: City of Saints android işletim sistemi kullanıcılarına 6.99$ gibi bir ücretle sunuluyor.

3 Boyutlu grafiklere sahip olduğundan gerçekçi bir oyun olan Gangstar Rio: City of Saints’ı aşağıdaki link yardımıyla indirebilirsiniz.

Gangstar Rio: City of Saints Google Play Store indirme linki: Buradan indirebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.