Android Müzik Oyunu: Music Hero

Bu yazıda sizlere android işletim sistemini kullanan cihazlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir müzik oyununu tanıtacağız. Oyunun adı: Music Hero

Music Hero android işletim sistemi için hazırlanmış bir ritim oyunudur. Bu müthiş oyunda amacımız arka planda çalan şarkılara ritim tutmak. Eğer hatasız ve iyi bir performans sergilersek puan alıyoruz.

Oyunu oynamak son derece kolay. Son zamanlarda oldukça popüler olan Guitar Hero oyunundaki gibi renkli butonlara zamanında tıklamanız gerekiyor. Ancak Music Hero tek kişilik oynanıyor. Guitar Hero’dan farkı bu.

Uygulamada ritim tutacağınız müzikleri, parçaları da siz seçiyorsunuz. İsterseniz uygulamadan seçebilirsiniz isterseniz de telefonunuzda bulunan mp3 uzantılı dosyaları seçebilirsiniz.


android-muzik

Şarkıyı seçip açıyorsunuz ve şarkının ritimine ayak uydurmak için renkli daireler aşağıdaki bitim noktasına geldiğinde renkli dairelere dokunun. Ne çok erken ne de geç dokunmalısınız. Tam zamanında dokunursanız daha yüksek puan alırsınız.

Android markette 4,4 puan almış bu eğlenceli oyunu android işletim sistemini kullanan cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz.

Android Market Music Hero İndirme Linki: Buradan indirebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.