Shadow Fight 2 Hile

Akıllı telefonlar, tabletler, televizyonlar hayatımızı gittikçe kolaylaştırmaya başladı. Her şeyimiz artık bir tıka bakar oldu. Eskiden görüşebilmek için ve kişinin nerede olduğunu öğrenmek için binbir zahmetler çekerdik, şimdi ise bir tık bir yer imi her şeyi gösteriyor. İnternet bizim hayatımız olmuş durumda. Sizlere bu yazımızda akıllı cihazlarımızda oynadığımız efsane oyunlardan bir tanesinin hilesini paylaşacağım.

Yapımcılığını dünyaca ünlü NEKKI stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler oyunlarından biri olan Shadow Fight, kullanıcılar tarafından tam not aldı diyebiliriz. Oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile karşınıza çıkan düşmanları ölümcül dövüş teknikleriniz ile yenmek. Shadow Fight 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız altın (para) hilesi ve sınırsız enerji hilesi karşımıza çıkıyor.

Bu hile ile birlikte karakterinizi iyi şekilde geliştirebilir, tüm ekipmanları satın alabilirsiniz. Karşınıza çıkacak zorlu savaşçılar, öğrenilebilir farklı dövüş teknikleri, onlarca kullanılabilir silah ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Shadow Fight 2 Play Store’da 5.245.000’den fazla indirilmiştir.

Shadow Fight 2 hile sayfasından hemen hileyi indirebilirsiniz.

Ayrıca Minecraft oyununu duymayan yoktur. Küpler ile çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyun olarak karşımıza çıkan Minecraft, programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından yazılmış ve Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmiştir. Oyun; Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak piyasaya sunulmuştur.

Minecraft apk indirmek için hemen tıklayınız. Daha fazla android oyun hilelerine www.ferhatozal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.