The Croods Oyunu

1

Mobil oyunlar son yıllarda aktif olmaya başladı. Tüm dünyada artık herkesin mobile geçtiğini düşünürsek, oyunlarda bu mobil dünyanın birer parçası oldular. Sizlere daha öncede mobil oyunlar arasında en çok dikkat çeken oyunları tanıtmıştık. Bugün ise yeni bir oyun ile karşınızdayız. 

Finlandiya’da faaliyet gösteren Rovio şirketi, mobil oyun sektöründe sunduğu oyunlar ile bir çok kişinin beğenisini kazanmıştı. Onlardan en popüleri Angry Birds oyunu idi. Bu oyun ile büyük satış başarılarına imza atmıştı. Şirket, daha sonra bu başarısını Amazing Alex ve Bad Piggies oyunları ile devam ettirmeye çalıştı. Tüm bu başarılı yapımların ardından şimdide Rovio firması DreamWorks ile giriştiği işbirliği sonucu The Croods’u oyun severlerle buluşturdu.

the-croods

DreamWorks’un animasyon filmi olan The Croods oyunu, Android ve iOS platformları için bugün itibari ile yayınlandı. The Croods, uygulama mağazaları olan App Store ve Play Store’da ücretsiz olarak indirime sunulmuş durumda. Crood ailesi vahşi yaşama ve birbirlerine karşı hayatta kalma mücadelesi vermekte. The Croods oyununu Android yüklü cihazınızda oynamak istiyorsanız bu bağlantıdan, iOS yüklü cihazınızda oynamak istiyorsanız bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.