Yeni Android Oyun : Hain Kuzu

Android telefonlar için Google Android market te birçok alternatif olduğu hepimizin malumu. Özellikle Angry Birds oyunu otuz milyonun üzerinde bir indirme istatistiği yakalayarak bir fenomen haline dönüştü. Android telefonlar için Google Android markette oyunlara karşı oluşan bu büyük talep patlaması, yazılım geliştiriciler içinde ciddi bir fırsat olarak değerlendiriliyor ve her geçen gün yeni birçok oyun Android markette yerini alıyor.

İşte bu yeni uygulamalardan biri bu defa Türk.Türk yazılım geliştiriciler tarafından yapılan yeni bir oyun Hain kuz da Google Android Markette yerini almış durumda. Oldukça başarılı bir indirme istatistiği yakalayan Hain kuzu, sevimli kurtlar tarafından hain kuzuları yerinde oynatmaya çalıştığımız bu oyun oldukça keyifli ve başarılı bir uygulama.

Lite ve full olarak iki bölümü bulunan oyunun lite versiyonunda ilk bölümü sınırsız olarak oynayabiliyorsunuz. Denemek amacıyla lite versiyonunu indirip, beğenirseniz full sürümüne 1.99 TL. karşılığında sahip olabiliyorsunuz.

Turkcell hatta sahipseniz ve Hain kuzu oyununun full versiyonunu indirmek istiyorsanız 3945 yazıp 2580’ e gönderdiğinizde, indirme linki telefonunuza sms olarak geliyor veya Turkcell Uygulama Marketinden Hain kuzu olarak aramanız gerekiyor.

Birçok Android telefonu destekleyen uygulama için desteklenen telefonların bir listesini Turkcell Uygulama Marketinde bulabiliyorsunuz. Türk yazılım geliştiricilerin bu tür uygulamaların geliştirilmesi konusuna daha fazla el atması dileğiyle, bu başarılı oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.