Android Wear Uygulamaları Yayında

13

Teknoloji sürekli gelişmeye devam ederken aklı hayalimize gelmeyecek yada gelecek ancak hayata geçirilmesi imkansız gibi düşündüğümüz şeyler yapılıyor. Yakın zamanda giyilebilir teknolojilerin en iyi örneklerini göreceğiz. Son yıllarda ki gelişmeler bunları gösteriyor. Artık dönemimiz akıllı saatler oldu. Başlarda akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı televizyonlar derken şimdi sıra akıllı saatlere geldi. Daha başka neler gelecek göreceğiz. Konuya değindik ve haberimiz içeriği de bununla ilgili. Google Play Store’da artık giyilebilir teknolojiye hazırlanıyor.

Giyilebilir teknolojiye tüm firmalar girmeye başladı artık. Tüm firmalar girerken kimin başarılı olacağı tabi tartışılır. Google Play Store‘da özel bir sayfa oluşturuldu Google tarafından. Android Wear sayfasından giyilebilir teknolojiye ait uygulamalar indirilebiliyor.

Google Play Store’da incelediğimiz üzere 20 farklı Android Wear uygulaması bulunuyor. Bu uygulamaların içerisinde Google’ın hazırladığı bir kaç uygulama dışında yok. Diğer firmalar tarafından geliştirilip mağazaya konulmuş. Akıllı saatler şuan için henüz erken olsa da gelişmesi ve patlaması bekleniliyor. İlerleyen yıllarda bu teknolojiler sayesinde hayatın daha da kolaylaşacağı ve farklı şeylere gebe olacağı söylenebilir.

android-wear

Sizinde artık bir Smart Watch‘ız var bu cihazınıza uygulama yüklemek istiyorsunuz. O zaman buraya tıklayıp hemen sizlerde giyilebilir teknolojinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.383 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.