Angry Birds Space BlackBerry 10’larda Yerini Aldı

10

Rovivo’nun geliştirmiş olduğu ve dünyada bir çok kişinin oynamış olduğu Angry Birds oyunu birbirinden farklı versiyonları ile karşımıza çıkmıştı. Yeni versiyonları ile de şuanda dünyanın en çok oynanan ve indirilen oyunlarından Angry Birds serisi BlackBerry 10 işletim sisteminde de yerini aldı. Finlandiya kökenli mobil oyun geliştirici şirketi Rovivo, Angry Birds’ü ilk olarka iOs işletim sistemine sahip cihazlara getirmişti. Daha sonraları ise Android, Windows Phone, PC, Mac OS, PS3, Xbox 360, Blackberry OS, Bada gibi platformlarda yerini almıştı.

Angry Birds serisi tüm hızıyla sürerken bu yıl çıkarttıkları Angry Birds Space’de çok tutulmuştu. Angry Birds serisinin oldukça başarılı versiyonlarından olan ve son çıkan serisi Angry Birds Space artık BlackBerry 10 içinde geldi. Bu eğlenceli oyun şimdi de Blackberry‘nin yeni işletim sistemi Blackberry 10 için yayınlanmış oldu. Kanada kökenli olan BlackBerry, yeni telefon modelleri BlackBerry Z10 ve BlackBerry Q10 için Angry Birds Space artık oynanabilecek. Yayınlanan bu oyun’un dosya boyutu ise 40MB.

angry-birds-blackberry

Angry Birds Space’i Blackberry 10 işletim sistemine sahip telefonlarda oynamak için 0.99$ fiyatı ile satın alarak oynayabileceksiniz. Oyunun Blackberry World indirme sayfasına ise BURADAN ulaşma şansınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.388 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.