Apple, Yeni Nesil iPod Modellerini Tanıtmaya Hazırlanıyor

12

Teknolojik gelişmeler hayatımızı oldukça kolaylaştırmaya başladı. Bizlere faydası azımsanmayacak derecede. Biliyorsunuz geçtiğimiz sene Apple, bizlere iPod modelini göstermedi. Ya da göstermek istemedi. Ne yapmak istediyse artık bilemiyoruz tabi ki. Şuanda Apple, 2012 yılında çıkarmış olduğu 5.nesil medya oynatıcılarının satışını yapmaya devam ediyor. Apple, bu satışlar ile iyice düşüş yaşamış olmalı ki ucuzlama politikası uygulama kararı almış. iPodlara yenilik yapmazsan satışlarda ki düşüşleri de görebilirsin zaten.

Satışlarda ki düşüş Apple’ı harekete geçirdi. 32 ve 64 gb’lık modeli olan iPod’un yeni bir modelini önümüzdeki günlerde satışa çıkarmayı planlıyorlar. Bir önceki nesil olan iPod Touch modeli sadece gri renk seçeneği ile birlikte satışta idi. Ülkemizde 600 lira gibi bir miktar ile satılan cihaz, şuan için tamamen ortadan kalkmış vaziyette. Fakat Apple şirket politikaları gereği, yarattığı boşluğu mutlaka doldurması gerekiyor. Kısaca yeni iPod Touch’ın 16 gb modeli diğer modeller ile aynı özelliklerde tekrar satışa sunulacak.

32 ve 64 GB n modelleri bulunan od Touch’ların fiyatlarında da indirim yapılacağı konuşuluyor. 779 ve 1029 TL olan bu modeller, 699 TL ve 849 TL arası değişiyor. 16 gb için henüz net bir fiyat açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.