4 sene önce
4 sene önce

AT&T, 15 Kasım’dan İtibaren Hasar Onarımı Yapacak

Kuşkulu bir düşüş yüzünden kırılmayan telefon ya da tabletinizi düzeltilmesi için tamirciye gittiniz. Eğer garantili cihazı olan AT&T müşterisi iseniz şanslısınız. 15 Kasım’dan başlayarak, AT&T aracılığıyla cihazınızın ekranını tamir ettirebileceksiniz.

Yeni onarım servisinden  Mobile Insurance, Mobile Protection Pack, Mobile Protection Pack for Business veya Multi-Device Protection Pack programlarına sahip tüm AT&T müşterileri yararlanabilecek. İlk önce $89 tenzilatı ödüyorsunuz sonra sertifikalı Asurion teknisyeni geliyor ve sizin yanınızda cihazı düzeltiyor. Bunun yanı sıra AT&T  tüm tamirlerde 12 ay boyunca güvence veriyor.

Yine de programın birçok ikazı var. Şimdilik sadece 3 tane Android telefonunu destekliyor:  Note 4, Galaxy S5 ve Galaxy S6. Ya yeni parlak S7 telefonun ekranı kırılırsa? Çok yazık. Ek olarak, “Seçili cihazların bazı renkleri bu onarımı içermiyor.”

Geçerlilik son derece sınırlı. Başlangıçta sadece 15 şehirde olacak, 1 Aralık’ta 29 şehir daha eklenecek. Yine de AT&T garanti programına sahipseniz güzel bir bonus.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?