5 sene önce
5 sene önce

Bel Bölgesindeki Fazlalıklardan Kurtulun

Her bayan için fazla kilolar her zaman en büyük sorun olarak öne çıkıyor. Her bayan vücudunun en etkileyici hatlarını en göz alıcı şekilde dışarıya yansıtabilmek ister ancak fazla kilolar bayanların bu konudaki en büyük belası oluyor. Özellikle de bel bölgesinde biriken fazla yağlar vücudun tüm ihtişamını ve çekiciliğini gölgede bıraktığını düşünen bayanlar bu fazlalıklarından kurtulabilmek amacı ile oldukça yoğun şekilde farklı teknikler ve diyet programlarına yönelim gösteriyor.

 

ince bel

Mart ayının gelmesi ile birlikte Türkiye’de havalar çok az bir süreçte daha soğuk yapacak ve ardından da sıcak havalar baharın tüm güzelliği ile kendisine göstermeye başlayacak ki bu durumda tüm kış boyunca gardıroplarda saklanan yazlık kısa kıyafetlerin yeniden raflardaki yerini almaya başlayacağının habercisi olurken, bu durum bel bölgesinde fazlalığı bulunan bayanlar için büyük bir endişe ve telaş yaratıyor.

Bayanların bu kısa süreç içerisinde bel bölgesindeki fazlalıklarından kurtulabilmelerine yardımcı olacak son derece pratik bir takım öneriler bulunuyor. Bel çevresindeki yağlardan kurtulmak isteyen bayanlara özel olarak uzmanların önerisi tabii ki doğal ve sağlıklı bir yaşam oluyor. Bunun dışında bayanların kesinlikle sabahları saat 06.00’da kalkarak, bir saatlik yürüyüş yapılması gerekiyor. Bu saat aralığı özellikle de modern dünyada iş yaşantısına kendisini kaptıran bayanlara yönelik olarak son derece ideal bir zaman dilimi oluyor ve özellikle de günün en önemli menüsü olan sabah kahvaltısına uzun bir vakit ve duş alabilme imkanına sahip olunabiliyor. Bu durum aynı zamanda da işe çok daha dinç bir şekilde girebilme imkanına sahip olabiliyor.

Diyet dönemi içerisinde kesinlikle sahte tatlılar olarak adlandırılan şeker gereksinimlerinizi en doğru şekilde karşılayabilmenize yardımcı olacak tatlıları tüketmeye özen göstermelisiniz. Böylelikle de şekerlerin yaratacağı sorunlarda tamamen uzak kalabilme imkanına sahip olunabiliyor ki bu durumda bayanların çok daha hızlı şekilde bel bölgelerindeki fazla yağlardan kurtulabilmelerine yardımcı oluyor. Çilek, kiraz, hurma, yağsız sütle yapılan krem şanti ve doğal şeker deposu olan meyveleri tüketmeye özen göstermelisiniz. Doğal bir gıda ve yaşam tarzı hiç bir şekilde zorlanmadan yaz aylarında deniz keyfini en çekici bikiniler ve mini elbiseler ile yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?