BiM’den 1599 TL’ye Galaxy S4

9

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4 BİM farkı ile karşımıza çıkıyor. Satışa sunulduğundan bu yana büyük bir ilgiye maruz kalan ve gerçekten de kaliteli telefon olan Samsung’un Galaxy S4’ü BİM iş birliği ile 1599 TL‘den satışa sunuldu. Samsung sunmuş olduğu telefonlar ile şuanda dünya’nın en çok satan telefon şirketi konumuna geldi. Bu konum ne kadar devam eder bilinmez ama şuana kadar yapmış olduğu işler uzun süre bu konumu koruyacağını söylettiriyor bizlere. Bildiğiniz gibi Galaxy S4 yaklaşık olarak bir ay önce ülkemizde de satışa sunulmuştu. Satış rakamları ile Samsung’un bir numaralı telefonu olan ve kısa sürede 10 milyon satış rakamına ulaşan Galaxy S4, ilk olarak 1999 TL Türkiye’de yerini almıştı.

Dünya çapında ilgi gören telefon Türkiye’de de çok ilgi görmüştü. Türkiye’ye ilk geldiği zaman 1600 Lira fiyat etiketi vardı bazı internet sitelerinde ancak bu fiyata kimse Galaxy S4 satamadı. Bazı mağaza zincirleri bu fiyattan sunsa da Samsung’un amiral gemisini satamadı. Yine de 1999 TL satış fiyatından devam edildi. Şimdi ise BİM, Galaxy S4’ü 1599 TL’den satışa sunacağını açıkladı. BİM, Galaxy S4 için de indirim kampanyası yapacağını gün itibari ile duyurdu.

Samsung Galaxy S4 BİM fiyatı

Samsung Galaxy S4 BİM fiyatı

Şuanda 1999 TL’den satılan Galaxy S4, 31 Mayıs itibari ile 1599 TL fiyat etiketiyle BİM tarafından satışa çıkacak. Fırsatın stoklarla sınırlı olduğunu da söyleyelim. BİM’in yapmış olduğu bu kampanya uzun kuyruklar oluşturacak gibi. Galaxy S4’ün BİM iş birliği ile 1599 TL’den satışa sunulacak olması 1999 TL‘den Galaxy S4‘ü alanları üzecek gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.388 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.