Duygu Çetinkaya Kimdir? Biyografi

11

Bu yazımızda sizlere Duygu Çetinkaya kimdir yazısını paylaşacağız. İnternette artık biyografileri okumak daha zevkli hale geldi. Bir çırpıda hemen bulabiliyorsunuz kimi aradı iseniz. Duygu Çetinkaya 1986 yılında Denizli de dünyaya gelmiştir. Duygu Çetinkaya daha önceleri de bir çok kez ekran yüzüne çıkmış olsa da, geçen yıllarda katıldığı Survivor ünlüler gönüller adlı tv yarışmasında gönüller kısmında yer almış idi. Kendine has tarzı ve bazı kesimler tarafından sevilen, hem de içten içe sevilmeyen bir karakter yaratmıştır kendisine.

Cümbür Cemaat adlı dizisi ile 2006 yılında ekranlarda boy gösteren Duygu, sonralarında ise Bin bir gece dizisinde de kendine bir rol kapmıştır. Ardından ise 2 dizi ile harikalar yaratan Duygu Çetinkaya şimdilerde yine dizilerde boy göstermektedir.

Duygu Çetinkaya Resimleri ;

duygu-çetinkaya duygu-çetinkaya-2 duygu-çetinkaya-3 duygu-çetinkaya-4 duygu-çetinkaya-5 duygu-çetinkaya-6 duygu-çetinkaya-7

Slikon Vadisi ve farklı yarışma programları ile gönülleri feth eden bayan arkadaşımız Duygu Çetinkaya, şimdilerde ise farklı bir projede yer alacak. Çılgın Dershane Üniversite adlı dizide rol alacak olan Duygu Çetinkaya rol gereği öğrenci konumuna geçecek ve bu rolü de en iyi şekilde yapacağını umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.