6 sene önce
6 sene önce

Ekmeleddin İhsanoğlu Hakkında Güldüren Capsler

İleri ki dönemlerde bilindiği gibi ülkemizde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Her ne olursa olsun ülkemizi çok büyük şekilde etkileyecek olan Cumhurbaşkanı, adayları ile de alay konusu oluyor. Biliyorsunuz ki ülkemizde ki mizah seviyesi İnci Sözlük ile birlikte gittikçe yükseldi. Artık Türklere Mizahı Sorun cümlesi ya da her ne ise bizler için geçerli. Neyse efenim, bugün sizlere Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında güldüren capsler paylaşacağım. Haa unutmadan Ekmeleddin İhsanoğlu kim mi dersiniz? Çatı adayımız bizim Ekmeleddin abimiz. CHP ve MHP ‘ nin aday göstereceği bir isim Ekmeleddin Reyis. Belki de Cumhurbaşkanımız olur nereden bileceksiniz.

Çatı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu açıklandı Sosyal Medya yıkıldı da yıkıldı. Mizahlar havada uçuyor. Eee fırsat bu. Bizde değerlendirelim ve derken gelsin Capsler biraz gülelim 🙂 İsmi de harbi zor be birader.

Ekmeleddin İhsanoğlu’na ait capsler geliyor ;

BqQWposIIAA6-Pp eklemeddin-04 eklemeddin-06 eklemeddin-07-02 eklemeddin-09 eklemeddin-10 ekmeleddin-ihsanoglu-caps-7-x ekmeleddin-ihsanoglu-caps-x ihsanoglu-caps-komik

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?