Ekmeleddin İhsanoğlu Hakkında Güldüren Capsler

11

İleri ki dönemlerde bilindiği gibi ülkemizde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Her ne olursa olsun ülkemizi çok büyük şekilde etkileyecek olan Cumhurbaşkanı, adayları ile de alay konusu oluyor. Biliyorsunuz ki ülkemizde ki mizah seviyesi İnci Sözlük ile birlikte gittikçe yükseldi. Artık Türklere Mizahı Sorun cümlesi ya da her ne ise bizler için geçerli. Neyse efenim, bugün sizlere Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında güldüren capsler paylaşacağım. Haa unutmadan Ekmeleddin İhsanoğlu kim mi dersiniz? Çatı adayımız bizim Ekmeleddin abimiz. CHP ve MHP ‘ nin aday göstereceği bir isim Ekmeleddin Reyis. Belki de Cumhurbaşkanımız olur nereden bileceksiniz.

Çatı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu açıklandı Sosyal Medya yıkıldı da yıkıldı. Mizahlar havada uçuyor. Eee fırsat bu. Bizde değerlendirelim ve derken gelsin Capsler biraz gülelim 🙂 İsmi de harbi zor be birader.

Ekmeleddin İhsanoğlu’na ait capsler geliyor ;

BqQWposIIAA6-Pp eklemeddin-04 eklemeddin-06 eklemeddin-07-02 eklemeddin-09 eklemeddin-10 ekmeleddin-ihsanoglu-caps-7-x ekmeleddin-ihsanoglu-caps-x ihsanoglu-caps-komik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.