Küçük Ekranlı Phillips Led TV’ler

2

Biliyoruz ki günümüzde artık evimizin neredeyse çok kullanılan her odasında bir adet televizyon bulundurmak oldukça sıradandır. Özellikle son yıllarda LED TV’lerin çok popüler olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni ise bu televizyonların çok ince olması ve ince olmasının yanı sıra da oldukça iyi performans vermesidir.

Özellikle Philips  LED TV’lerin diğer LED TV’lere oranla çok daha iyi performans verdiğini hepimiz biliyoruz. Gerek ışık geçirmeyen ekranı gerekse ses sistemi ile LED TV’ler bizi filmin içine çekebiliyor. Philips son olaraksa bu televizyonları çok daha küçülterek her odaya uygun hale getirmeyi planladı. Satışa çıkan bu televizyonlar sayesinde evimizin en küçük odasında bile en güzel filmleri en iyi performansta izlememiz mümkün olacak.

philips-küçük-led-tv-ler

Philips PFL2908, PFL4208 serisine sahip olan bu televizyonlar diğer büyük televizyonlarla hemen hemen aynı özelliklere sahiptirler. Yani diğer televizyonlardan tek farklı yanı oldukça küçük olup hemen her yere koyulabilmeleridir. Bu televizyonlar ise genel olarak 22 inç olarak planlanmış durumda ve Philips markasını satan hemen hemen her mağazada bu televizyonları bulmak mümkün.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Ebru Külegeç dedi ki:

    Ya bir türlü anlayamadım şu led tv ile lcd tv arasındaki farkı. Birbirine çok benziyorlar gerçekten. Televizyon almayı düşünüyorum ama hangi tip alsam diye düşünüyorum. Birisi bana yol gösterebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.