Zynga Poker Chip Satın Almak

1

Bu Facebookta çok fazla oynanan bir oyun var. Belki bilirsiniz zynga poker oyunu deniliyor kendilerine. Poker de kazanınca çok mutlu olursun kaybedince çok üzülürsün. Bu oyun facebookta olduğu için kaybedince chipin bitiyor ve bir daha oynayamıyorsun. Bizlerde bunun önüne geçmek için zynga poker chip satışı yapmaktayız. Siz değerli oyunculara en iyi şekilde poker chipi satıyoruz ve isteyen müşterilerimize fiş kesip faturalarını adreslerine gönderiyoruz. Piyasada çok fazla chip satıcısı var fakat emin olun bunların çoğu dolandırıcıdır.

Biz hem nakit hem de kredi kartına poker chipi satmaktayız ve kredi kartı ile yapılan işlem sayımız 2000 e yaklaşmıştır. Sizde canlı destek uzmanımızdan kredi kartı ile yapılan alışlardan sonraki yorumları görmek isterseniz detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Çok kişinin kafası karışık olur acaba chipimi nasıl atarlar, aktarımları nasıl yaparlar, güvenebilir miyim? Gibi bir çok soru ile karşı karşıya olursunuz ama biz 5 yıllık tecrübelerimiz ile chip satışında sizlere tüm güveni vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm soruları sitemizdeki canlı destek temsilcimize sorabilirsiniz. Şimdiden bol şanslar diliyorum.
Web Sitemiz www.chipsaticisi.com

Yorumları Görüntüle

2 yorum

  1. kemal demir dedi ki:

    chip satışında gerçekten çok iyiler bunlar. tavsiyte ediyorum.

  2. süleyman sonsuz dedi ki:

    Bu site facebook Zynga Teksas Holdem Poker Chip Satışında Gerçekten işini biliyor. Kredi Kartı ile poker chipi satın aldım 10 dakika içerisinde aktarımı çok güzel yaptılar. Tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum. Helal olsun hepsine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.