Facebook Account Kit Özelliği

29

Facebook sitesi sadece bir sosyal medya sisti olmaktan başka birçok konuda da kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden online bir arkadaşlık sitesi olmaktadır. Kurucusundan, tasarımcısına, her ayrıntısına değin profesyonel bir duruş sergileyen Facebook, artık hayvanların bile kullanıcı hesaplarının olduğu bir portal haline geldi. Bu nedenle de Facebook da bazı özellikler geliştirerek sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Facebook Account Kit Nedir?

Facebook sosyal medya sitesi tarafından geliştirilen bu yeni uygulama sayesinde artık Facebook hesabınıza girmek daha kolay bir şekilde gerçekleşecek. Facebook hesaplarınıza giriş yaparken kullanıcı adı ve bununla birlikte şifrenizi girmeniz gerekiyordu. Oysa yeni geliştirilen uygulamaya göre; Facebook Account size sadece telefon numaranız ile giriş imkanı veriyor.

F8 Konferansı Devasa Bir Toplantı Oldu

Facebook tarafından yapılarak Facebook sitesinin yeni özelliklerinin açıklandığı konferansta yeni bir özellik daha kullanıcılar ile tanıştırıldı. Facebook Account Kit adı ile indirilen ve kullanıcılara artık şifre unutma derdi ya da zaman kaybı yaşatmadan Facebook girişi yapmalarını sağlayan özellik herkesi sevindirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.394 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.