Facebook Rekoru Shakira’nın

4

Küçüklüğümden beri hastayım sana Shakira. Hayranlığın dillere destan olmuş. Şiirler yazılmış, şarkılar besteler yapılmıştır sana be güzelim. Dostlar güzel bir giriş yaptığımı düşünüyorum. Shakira çocukluğumdan beri hayran olduğum dünya starları arasında. Facebook’ta rekor kırmış meleğim benim.

Sosyal ağ denilince aklımıza ilk olarak tabi ki Facebook geliyor. Dünyanın en büyüğü diyebiliriz. Bir fikrin dünyaya hüküm sürmesi nasıl yaratıldığımızın kanıtı aslında.

Facebook, her ünlünün kullandığı ve reklamın en iyi şekilde yapılabildiği yer. Ünlüler bunu çok iyi kullanıyor ve başarısını da alıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz biliyorsunuz. Dünya genelinde Facebook üzerinde en çok beğenilen kişi Shakira olmuş durumda. Gün içerisinde açıklanan verilerde Shakira birinciliği götürdü.

shakira

100 milyon rakamına ulaşan şarkıcı istatistik bilgiler doğrultusunda birinci sırada en çok beğenilen sanatçı oldu. Birincilik başarısını kutlayanlar arasında Mark Zuckerberg’de var.

mark-zuckerberg-facebook

Shakira Facebook sayfasını ilk olarak 2007 yılında açmış ve 7 yılda 100 milyon üzeri beğeni aldı. Bu beğeniler için bir teşekkür videosu hazırlayan Shakira, hayranlarına çok teşekkür etti. Altında ise Mark Zuckerberg Tebrikler! başarılı insan mesajı yolladı.

Facebook’a en çok takip ve beğenilen ünlüler arasında ikinci sırada Cristiano Ronaldo geliyor. Rihanna, Justin Bieber, Katy Perry, Lady Gaga ve Eminem takip ediyor Ronaldo’yu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.323 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.