Firefox Artık iOs’da

11

Günümüzün en popüler tarayıcıları arasında bulunan Firefox artık iOs platformlarında yer almaya başladı. Uzun süredir beklenen açıklama ise dün yapıldı. iOs kullanıcıları ise bunun için çok beklediğini söyleyebiliriz.

Bilindiği gibi iOs üzerinde sadece Safari tarayıcısı bulunuyordu. Alternatif olarak kullanılan başka bir tarayıcı yoktu. Bundan sonra Safari haricinde başka bir tarayıcı kullanmak ve bulmak isteyen kullanıcılar alternatif olarak Firefox tarayıcısını kullanabilecekler. Yüksek performansa sahip olan tarayıcı, Bilgisayar üzerinde sunmuş olduğu özelliklerin hepsini mobilde’de sergiliyor. Gizli Sekme özelliği sayesinde hiç bir iz bırakmadan internet üzerinde dolaşmaya yardımcı olan tarayıcı, kullanıcının hesabı ile birlikte senkronize olarak tüm cihazlarda aynı ayarların korunmasına da yardımcı oluyor.

firefox-ios

Akıllı arama özelliği sayesinde birden fazla arama motorunda aramalar yapabiliyor. Böylece aranan içeriğe çok daha kısa sürede ulaşılmış olacak. Türkçe dil desteği de yer alan uygulamayı kullanmak için en az iOS 8.2 sürümününe sahip olmanız gerekmekte olduğunuzu unutmayın. Gizli modu kullanmak için de iOS 9’a yükseltme yapmak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.393 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.