En iyi cd yazdırma programı : Nero indir


Bilgisayarınızda bulunan dosyaları CD, DVD veya Blu-ray disklere aktarmanızı sağlayan program Nero gelişmiş yazdırma seçenekleri ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlıyor.

Nero her ne kadar da CD yazdırma programı olarak görülse de Nero 11 sürümünde medya dosyalarını yönetmeyi sağlayan geniş kapsamlı bir program haline geldi. 

Nero ile müzik, resim ve video dosyalarını düzenleme, format değiştirme ve CD/DVD’ yazdırma işlemleri Nero’nun özelliklerinden sadece başlıcaları. Diğer Nero araçlarını kısaca yapılan açıklamalar ile aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

Nero MediaBrowser

Nero ile proje oluşturmanızı sağlayan yardım bir araç olan MediaBrowser ile müzik, resim ve video dosyaları ile gelişmiş projeler oluşturabilirsiniz

Video Editörü

Video dosyalarında düzenlemeler yapabilmenizi sağlayan Nero Video Editörü ile videolarınızı baştan yaratabilirsiniz.

Nero LIVEBackup

Nero LIVEBackup video, resim  gibi medya dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olan bir araçtır. LIVEBackup’ı otomatik yedek alması için ayarlayabileceğiniz gibbi manuel olarak da kullanabilirsiniz.

DVD Dosyalarını Bilgisayara Aktarma

DVD veya Blu-ray disk içinde yer alan filmleri bu araç ile bilgisayarınıza aktarabilir ve daha sonra istediğiniz medya oynatıcı ile izleyebilirsiniz.

Windows Live MovieMaker Projelerini Düzeltme

Daha önce Movie Maker ile hazırlanmış olan dosyaları Nero ile tekrardan düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Oluşturma

Nero 11 ile gelişmiş fotoğraf albümleri oluşturmanızı sağlayan bu araç ile kendi fotoğraflarınız ile takvim, kart gibi materyaller oluşturabilirsiniz.

Format Dönüştürme

DVD dosyaları başta olmak üzere tüm medya dosyalarınızı kullanacağınız cihaza uygun bir şekilde dönüştürebilen bu araç ile mobil, tablet, dizüstü ve diğer medya oynatıcı cihazlarınız için büyük kolaylık sağlıyor.

 

Nero İndir

 

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.