Google Plus Adınızı Hemen Alın!

9

Google, servisleri ile ayakta tutunmaya çalışsa da yine de başarılı olamıyor. Bir türlü olamıyor arkadaş. Bir çok sosyal ağ servisini kapatan Google, en fazla tutunabildiği dal Google Plus oldu. Bu servisde ortalarda bırakılmış ve sadece webmasterların işine yarayan bir servis olarak görülüyor ki benim fikrim bu yönde. Site sahipleri iyi ekmek yiyor Google+ dan. Ama düzenleme yapılması şart. Neyse efenim sizlere Google+ adınızı almayı anlatacağım. Daha önce almadı iseniz yani Google+isminiz yada Google+sayfaadınız şeklinde hemen almalısınız çünkü rekabetçiler sizden önce davranabilir.

Hemen Google+ sayfanıza girin. Google+ Hesap Ayarları kısmından sağ tarafta bulunan iletişim bilgilerinin alt tarafında bulunan “düzenle” kısmına giriş yaptıktan sonra “Rumuz” kısmından istediğiniz rumuzu seçin.

Peki Google+ Adını Almak Neden Önemli ?

Sosyal medya diyoruz ve sosyal medyanın büyüklüğünden bahsediyoruz. İnternet blogları olarak her yerde görüyorsunuz internet’in ne denli büyüdüğünü ve tüm işlemlerin artık ilerleyen yıllarda sadece internet vasıtası ile yapılacağını. Hatta üzerine tezler bile yazılan bu sektörde kişisel profiller ve sayfalar sizlerin marka değerini arttıracaktır.

google-plus-sayfanızı-alın

Yani geleceğe yatırım gibi bir nevi. Benzetme yaparsak ; dedelerimiz babalarımıza zamanında yerler göstermiş arsa için buraları alın ilerleyen yıllarda çok karlı çıkarsınız diye babamlarda gülmüş. Şimdi ise katrilyonların döndüğü bir yer olan oraları babamların oralara el atmaması sebebiyle üzüntü içerisinde. Bunun gibi düşünebilirsiniz.

Haydi kalın sağlıcakla. Alın ama Google+ sayfanızı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.323 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.