2014 Ehliyet Harç Ücretleri Ne Kadar?

1

Ehliyet almak isteyenler bu habere dikkat. Ergenlik yaşlarında bir hayal olan ve araba sürmek için ehliyetimin olması gerektiğini bilen ben tam 4 sene olmuş alalı. Vay be çok uzun zaman geçmiş. Ehliyet almak isteyenler bu haber sizi ilgilendiriyor dostlar. Her yıl olarak düzenli olarak değişen harç ücretlerinin ne kadar olduğunu merak etmeniz doğaldır herhalde. Ülkemizin vergi tahsili aşırı ve ülkeyi yönetenlerin yolsuzlukları hiç bitmese de yine olan garibanlara oluyor. Neyse bu konuyu fazla uzatmadan asıl konumuza geçmek gerekiyor. Ehliyet sınavından başarılı olduktan sonra Sürücü belgesini almak için bazı işlemleri yapmak ve harç ücretlerini ödemek gerektiğini sizlerde biliyorsunuzdur. O zaman detaylar için aşağıya göz atalım.

Harç ücretleri ödenmediği taktirde hiç bir şekilde ehliyet sahibi olamayacağınız doğrudur efenim. Maliye bakanlığı tarafından 2014 yılında harç ücretlerinin ne kadar olacağı belirlenmiş an itibariyle. Tüm ehliyetlere ait 2014 yılı harç ücretlerine alt kısımdan göz atabilirsiniz sizlerde.

2014-ehliyet-harç-ücretleri

Önemli Not : Ehliyet Kart Ücreti: 107.50 TL‘dir. Ehliyet Kart Bedeli İlçe Emniyet Müdürlüğüne Sürücü Belgesi müracaatında verilir.

A1 ehliyet harcı
A2 ehliyet harcı
B ehliyeti harcı

C,D,E,F,G,H sürücü belgelerine ait 2014 ehliyet harç ücretlerine üst kısımdan bakabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.