Acil durumlarda kefilsiz pratik kredi

Günümüz ekonomik koşullarında bankada para biriktirmek zor. Ancak paraya da ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmuyor maalesef. Mesela doktorunuz acilen ameliyat olmanız gerektiğini söyledi ve siz iyi bir hastanede bunu yaptırmak istiyorsunuz ve sigortanız da hepsini karşılamıyor.  Ya da arkadaşlarınız yarıyıl tatilinde keyifli bir gezi planı yapmış, siz de onlarla birlikte olmak istiyorsunuz.

Evinizdeki beyaz eşyalar ömrünü tamamlamış olabilir ve yenilenmesi gerekebilir. Eşiniz kredi kartı harcamalarını bu ay fazla kaçırmış olabilir, ekstreyi aldığınızda şok yaşamış olabilirsiniz. Aracınızın bakım zamanı gelmiştir ve düşündüğünüzden çok fazla masraf çıkarmıştır. Maaşınız zamanında yatmamış ve sizin ödenmesi gereken borçlarınız olabilir. Sorun her ne olursa olsun bütçenizi aşmayacak şekilde ödeyebileceğiniz bir kredi almak sizi bu zor durumlarınızda rahatlatacaktır.

Üstelik kredi almak artık çok kolay. Eskisi gibi banka şubesine gitmenize gerek yok, başvurunuzu oturduğunuz yerden bile yapabilirsiniz. İster internet şubesinden, ister sms atarak, ister telefon bankacılığından isterseniz de ATM’lerden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilir ve cevabını hemen alabilirsiniz. Kefil gerektirmeyen bu pratik kredilerde sadece kimliğinizi alarak banka şubesine gidip kredinizi çekebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.