Ce Belgesi , Tse Belgesi , ISO 9001 Danışmanlık

Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde ticari faaliyetlerde bulunan firmalar, ürünlerinde ve hizmetlerinde bazı özelliklere sahip olmak durumundadırlar. Bu sayede gerek yurt içi gerekse yurt dışı piyasalarında ürünlerini pazarlama şansı daha yüksek olmaktadır. Gerekli belgelerden bazıları sadece belirli bir bölgede yer alan ülkeler arasındaki protokollerle ortaya çıkmış ve sadece kendi aralarında geçerli olan belgelerdir.

Örneğin CE belgesi aralarında ülkemizin de yer aldığı sadece Avrupa Birliği bölgesinde bulunan ülkelerde geçerlidir. Avrupa’ya uygunluk anlamına gelen bu belgeyi alabilmek için detaylı bir şekilde CE teknik dosya hazırlamak gerekir. Fakat firmalar bünyesinde bulunan personeller ile bunu gerçekleştirememektedir. Çünkü yetkili bir danışmanlık firmasından yardım almak gerekmektedir. Piyasada bol sayıda CE danışmanlık hizmeti veren firmalar vardır. Fakat bu firmaların bir kısmı yetkili değildir ve dolandırıcılık amacıyla hareket etmektedir. CE danışmanlık hizmeti için ” www. macroteknik. Com ” web sitesini öneriyoruz. Site bu konuda yetkili bir kuruluşa ait resmi bir sitedir ve güvenle kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan CE belgesi için sizlere son derece kaliteli hizmet vererek yardımcı olacaklardır. macroteknik.com adlı web sitesine girdiğinizde iso 9001 danışmanlık hizmetinin verildiğini de göreceksiniz. MacroTeknik ekibi, Ankara civarı danışmanlık firmaları arasında ön sıralarda gelen kaliteli bir ekiptir. ISO 9001 danışmanlık konusunda siteye ve çalışanlarına güvenebilirsiniz. Macro Teknik ekibinin verdiği bir diğer hizmet, TSE danışmanlık hizmetidir.

macroteknik

Ürünleriniz için TSE belgesi almak istiyorsanız mutlaka sitemize ve firmamıza uğramalısınız. İşinde profesyonel olan site çalışanları Ankara danışmanlık ve belgelendirme konularında sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Firma Adres : Abdülkadir Geylani Cad. Safirkent Sitesi E-6 Ostim-Yenimahalle – ANKARA

Firma Telefon : 0 (312) 385 63 03

Fax : (312) 354 80 97

Mobil : 0 544 448 46 10

Firma Web Sitesi : www . macroteknik . com

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.