Enerjisa İnternet Sitesi Yenilendi

Enerjisa Sabancı şirketlerinden birisidir ve Türkiye’nin elektrik bakımından birçok ihtiyacını karşılar. Sabancı şirketinin kalitesinden, hizmetinden söz etmeye gerek yok her şey ortada. Bugün sizlere Enerjisa’nın internet sitesi hakkında bir eleştiri yazısı hazırladım. Bu eleştirimde sitenin tüm yeniliklerini sizlere aktarmaya çalışacağım.

Enerjisa.com geçtiğimiz zaman içerisinde çok büyük değişikliğe gitti ve birçok alanda site baştan aşağıya değişti. Sitenin en büyük kolaylığı bütün kurumsal ve bireysel hizmetlere anında ulaşabiliyor olmanız. Eski tasarımın aksine yenilenen site de her şey elinizin altında ve kolayca ulaşabiliyorsunuz. Üstelik yeni sitede işe alımlar da internet sitesi üzerinden gerçekleşebiliyor.

sirketprofili_enerjisa_header

Enerjisa’da çalışmak isteyen herkes site üzerinden gerekli bilgileri alıp randevu alabiliyor. Sitenin en sevilen yönlerinden birisi ise kolayca randevu alabilmek. Herhangi bir sorun veya işleminiz için hızlıca randevu alıp Enerjisa’yı ziyaret edebiliyorsunuz. Kolay ve hızlı bir şekilde online hizmetlere girip bütün işlemlerinizi hızlıca halletmeniz de yenilenen sitenin avantajlarından birisi. Sitenin beğenmediğimdim yönlerinden birisi oldukça sade bir tasarıma sahip olması. Böylece geniş çaplı bir şirketin basit tasarımlar yerine daha detaylı tasarımlar seçmesi bence daha iyi olabilirdi.

Geçmişini incelediğimiz Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulan Enerjisa dağıtımı, ticareti ve satışından oluşan dört ana iş koluna ek olarak doğal gaz alanında gelişen büyük bir portföy yönetmekteler. Birbirinden farklı dinamikleri olan, aynı zamanda entegre olarak değer yaratan bu faaliyetlerimizi verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak; operasyonel mükemmellik odaklı yürütmekte olan Enerjisa.com.tr yeni yüzü ile sizleri bekliyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.