Gel Birader

1

Televizyon şovlarının babası sayılan ve yurt dışında 1999 yılından beri yayınlanan program Big Brother, 28 Kasım 2015 tarihinden itibaren Türkiye televizyonlarının da iddialı yapımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Bu güne kadar Amerika, İngiltere, İspanya, Almanya ve Avustralya gibi ülkelerde büyük bir ilgiyle izlenen şov programını Big Brother Türkiye canlı izle ibaresi altında 7/24 ücretsiz bir şekilde izleyip, yarışmacıların her anını takip edebilirsiniz. İnternet platformundan rahatlıkla erişebileceğiniz programın sunuculuğunu ünlü model ve sunucu Asuman Krause üstlenmektedir. 16 yarışmacının katıldığı programın yapımcılığını da birçok yüksek prodüksiyonlu başarılı yapıma imza atan Endemol Shine Türkiye yapmaktadır. 28 Kasım 2015 tarihinde büyük galasını başarıyla gerçekleştiren Big Brother Türkiye şimdiden büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Bugüne kadar dünyada da çok büyük bir ilgiyle izlenen Big Brother yarışması tam 15 yıldır Amerika’da en çok izlenen program olma unvanı kazanmıştır. Tahtını hiçbir programa kaptırmayan yarışma, gerek her kesimden katılan yarışmacıları gerekse, yarışma boyunca bu kişilere yapılan zorlu sürprizlerle adından söz ettirmektedir. Big Brother Türkiye 16 yarışmacısı ile ülkemizde de adından söz ettireceğe benzemektedir. Bir milyon Lira para ödüllü yarışma programı için şimdiye kadar kurulan en büyük stüdyo hazırlandı. Yarışmacıların 100 gün boyunca bu büyük evde kapalı kalması ve en son güne kadar yarışmaları, rakiplerini geçmeleri sonunda, bu büyük ödül kazanan bir kişiye teslim edilecek.

Big Brother Logo - Season 17  Big Brother 17

Şu an yurtdışında da halen yayınlanmakta olan ve özellikle Almanya, İtalya, Fransa, İspanya gibi Avrupa ülkeleri ile Meksika ve Filipinler gibi uzak ülkelerde ve Balkan ülkelerinde çok tutulan yarışma için her sezon binlerce aday arasından eleme yöntemi ile seçmeler yapılmaktadır. 37.500 kişi arasından seçilen 16 yarışmacıyı takip için Big Brother Türkiye canlı izle ve internetteki platformunda sen de yerini al. 8 kadın 8 erkek birbirinden dişli yarışmacıların hem stüdyo içindeki hayatını takip edebilir hem de zorlu yarışmalarda onlarla birlikte bu heyecanı yaşayabilirsiniz. 1 milyon Lira para ödüllü bu yarışmada birinci kim olursa rekor ödülü kapacak.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.