Gezi Parkı Direnişi Olaylarında ki Düşündürücü ve İronik Resimler

28 Mayıs 2013 günü Taksim’de bulunan Gezi Parkı meydanında başlayan gösteri o kadar büyüdü ki tüm dünyayı etkisi altına aldı. Neyse ki şu sıralar duruldu ancak ilk zamanlarda ki inanılmaz POLİS! saldırıları halkı çığırından kışkırtmıştı. Olaylar yüzünden bir çok kişi yaralandı ve malesef acı kayıplarda meydana geldi. Bazı arkadaşlar hala olayı anlamamış olacak ki direniş ve eylem yapanların amacının Polisi öldürmek olduğunu söylüyorlar. Bunları söyleyenler arasında benimde yakından tanıdığım arkadaşlar var. Neyse ismi lazım değil onların, onlar bize TERÖRİST! demeye devam etsinler. Ne yazık ki böyle aptal insanlar ile aynı havayı solumak zorunda kalıyoruz.

Olaylar 28 Mayıs 2013 günü başladı ve bazı cahillerin düşündüğü yada gördüğü gibi gelişmedi olaylar. Sadece üç ağaç için bunları yapıyorsunuz diyen cahil kesim aslında fitili daha da ateşledi. Olayı tarafsız gözle izlediğiniz zaman nasıl olduğunu ve nasıl geliştiğini anlayacaksınız ama anlamayacaksınız ki siz neyi anlatıyoruz.

Gezi Parkında yaşananlar aslında birliğin beraberliğin göstergesi. Bu halkı birleştirmek için neler yapıldı birleşmedi. Ama 3 ağaç dediğiniz olay varya hani! o 3 ağaç ile birleşti işte bütün ülke.!

Neyse arkadaş anlat anlat bitmez. Taksim Direniş Parkı olaylarında İRONİ dolu resimleri sizlerle paylaşmak istiyorum. İçlerinden seçtim. Olayları aslında özetliyor!

0602-besiktas-aksam-tircilar

0529-kirmizi

 

0602-insanlar-istiklalde-copleri-temizliyor

 

0602-kepce-kovalarken

 

295512_583468991698608_1802002911_n

 

basi-kaniyor

 

besiktas-bayrak

 

bogaz-koprusu-1

 

kimyasal-tayyip

 

kitap-okuma

 

polislere-borek

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.