İdobüs Deniz ve Kara Yolları Taşımacılığı

İstanbul deniz otobüsleri, ulaşımında yolca taşıma kapasitesi giderek büyüme gösterdiğinden dolayı ido firması yolcularını gidecekleri yere daha hızlı ulaştırma açısından deniz otobüsleri dışında idobüs ile taşımacılığa başlamıştır.

İdobüsler aracılığıyla servis otobüsleri ile sarf edilen mesafedeki süreyi kısaltmak amacı ile kara yolları taşımacılığına kendi servislerini sunarak ulaşım süresini kaliteli yolculuk hizmeti ile daha kısa süreye indirmektedir. İdobüsler İstanbul Bursa Balıkesir ve Manisa istikametlerine yolcularını deniz ve kara yolu aracılığıyla aynı firma ile zamandan kazandırarak, hem daha kaliteli hizmet sunmakta hem de ulaşımı daha kolay hale getirmektedir.

Bu hizmete rağbet artması ihtimalinde çalışmalar hız kazanacak ve daha profesyonel hale gelecektir. Şu anda idobüs servis otobüslerinin 20 adet olduğu belirtilmektedir. İlerleyen zamanlarda sayının daha da artacağı kalite ve hizmetin daha üst seviye geleceği belirtilmektedir. İdobüs ile taşıma projesi tamamen daha hızlı ve daha konforlu yolculuk hizmeti sunmak için hazırlanmış, ve hayata geçirilmiştir. Üstelik diğer firmalara rağmen çok düşük fiyatlarda olması yolculuklarınızı daha hesaplı hale getirmektedir.
Seyahatlerinizi daha hızlı ve konforlu hale getirmek isterseniz.

iDo-Seferleri

idobüs firması ile yolculuk yapmanız daha mantıklı olacaktır. İdo yeniliklerinden haberlerinden ve sefer iptali olabilme gibi durumlardan haberdar olabilirsiniz. Yolculuk yapmadan önce hava şartlarının elverişsiz olması düşüncesindeyseniz, seferler hakkında ido seferleri sitemiz üzerinden daha geniş bilgiye sahip olabilir seyahat planlamalarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.