İnci Sözlük Satıldı

1

  Sözlük platformlarından olan İnci Sözlük dün yapılan açıklama ile satıldı. İnci Sözlük kurucusu Serkan İnci yaptığı açıklamada ekonomik sıkıntılar yüzünden zor durumda olduğunu belirtirken satmak zorunda kaldığını açıkladı.

Serkan İnci nin yaptığı açıklama ise şöyle.

“Beyler bayanlar, yazdıklarımı okumadan önce şu şarkıyı dinlemeye başlarsanız duygularıma daha yakından ortak olacağınıza eminim.

Bildiğiniz üzere sözlük üzerinde çok kuvvetli ve belirgin yerlerden baskılar almaktaydık. Bu baskılar öyle bir hal aldı ki, üzerime açılmış dava sayısı 10’un üzerine çıktı. Amatör ve aktivist ruhla bunlara karşı koymaya çalışırken bir de ekonomik sebeplerden dolayı server sıkıntıları çektik. Keza sizler de bu olaylardan dolayı isyan edip şikayetlerinizi sürekli dile getirdiniz. Ama bizlerin adı hıdırdı elimizden gelen buydu.

Lafı fazla uzatmak istemiyorum çünkü özet geç bizim en bilindik mottolarımızdan;
kaderimiz fizy gibi oldu ve hisselerimizin yüzde 35’ini tanınmış bir bilişim firmasına satmış bulunmaktayız. Ben sizin de memnuniyetsizliklerinizi göz önüne alarak yönetimden çekilme kararı aldım. Artık daha profesyonel ve işi bilen insanların yönettiği bir sözlük olarak eğlencenize devam edebilirsiniz.

Sevgilerle…”

Ne diyelim hayırlı olsun. Birinci nesil olarak 1 sene takılmıştım güzel günler geçirmiştim fakat iyice bozulduğu için hiç uğramıyorum artık.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.