Kredi Kartı Taksitlendirme ile Rahat Nefes Alın

Son yıllarda artan ve birer aile sağlığı, ruh sağlığı gibi bir çok probleme neden olan kredi kartı borçları aldı başını gidiyor. Bilinçsiz şekilde yapılan harcamalar bu problemlerin başını çekiyor. Yapılan onca harcamaya karşın elini açan ve sonra kapatmayı beceremeyen kişilerin sağlık problemleri ile karşılaşmasını da son yıllarda görmekteyiz. Kredi kartından çektiğimiz harcamalar bilinçsiz şekilde kullanılmaması gerekmekte. Bunlar hastane masrafları, okul ihtiyaçları, giyim ihtiyaçları derken çoğalıyor ancak yapacağınız harcamalar yerli ve zamanında olmalı. En sonunda bakıyoruz ki limit dolmuş hatta limit aşımı yapılmış, asgari tutarlarla ödenmeye çalışılan borçlar ortaya çıkmış.

Artık sizlere kredi kartı taksitlendirme olanağını tanıtma vakti geldiğini düşünüyoruz. Kredi kartınıza ait ödeyemediğiniz veya ödemekte zorlandığınız borçlarınızın taksitlendirilmesi işlemine kredi kartı taksitlendirme denmektedir. Bu olanak ile sizlerde bütçenize sahip ve harcamalarınıza dikkat edebilirsiniz.

Kart veya kartlarınıza ait toplam borçların belli bir orandaki vade farkı ile birlikte sabit taksitler halinde kartınızın bulunduğu bankaya ödenmesi de yine kart borcu taksitlendirme olarak adlandırılabilir. Kredi kartı taksitlendirme olayı son yıllarda en çok kullanılan imkanlar arasında yer alıyor. Senelik %50-60 faizlerin uygulanacağı kredi kartı borcu sadece %15 gibi bir oranla istediğiniz taksit sayısına bölünüyor ve size de rahat bir nefes alarak borcunuzu taksit taksit ödemek kalıyor. Hem kendiniz rahat bir nefes alıyorsunuz hemde bütçenizi ona göre ayarlayabiliyorsunuz.

Kredi kartı taksitlendirme işlemi ile birlikte sizlere kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra ;

  • Tüm borcunuz sabit taksitlere bölünmüş olur,
  • Borcunuzu kartınızın bulunduğu bankaya ekstre geldikten sonra ödeyebilirsiniz.
  • Kartınız kullanıma açık kalır,
  • Bankanızla ilgili hiçbir sıkıntınız kalmaz (icra işlemi başlatılacak vs.)

Kredi borçlarınız ve kredi kartı borçlarınız var ise kredi kartı taksitlendirme yaparak kendinize de rahat bir nefes aldırın.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.