Marka Bağımsız Projeksiyon Cihaz Onarımı

Betavizyon projeksiyon olarak marka bağımsız projeksiyon teknik servis hizmet vermekteyiz. 2000 yılından itibaren projeksiyon cihazları üzerine hizmet veren firmamız uzman personeliyle sorun gözetmeksizin onarımlarınızı yapmaktadır. Firmamızca yapılan tüm cihaz onarımları 3 ay garantilidir.
Betavizyon marka bağımsız projeksiyon servisidir. Firmamız bünyesinde çalışan 20’ye yakın personeliyle her marka projeksiyon cihaz onarımı yapmaktayız. Firmamız envanterinde tüm projeksiyon cihazlarının yedek parça ve mekanik aksamları bulunmaktadır. Firmamızca kullanılan tüm yedek parça ve aksamlar orjinaldir. Ve garantilidir.

projeksiyon

Firmamız teknik servis konusunda sektörde kendini ispatlamış konumdadır. Konumundan dolayı devlet daireleri, üniversiteler, okullar, dershaneler gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Aylık cihaz onarım kapasitesi 10.000’dir ve bu nedenle projeksiyonunuz bize ulaştığı andan sonra 3 gün içerisinde arıza tespiti belli olur ve en kısa sürede onarımı yapılarak sizin onayınıza sunulur.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.