Şirketinizin İşlerini Kolaylaştıran TEB e-Fatura Uygulaması

1

Sizin de bildiğiniz gibi, teknolojinin gelişmesiyle artık faturalara elektronik olarak erişebiliyoruz. Hem faturaların gelmemesi, kaybolması gibi sorunlar çözülmüş oluyor hem de kağıttan tasarruf ederek çevreye bir katkıda bulunuyoruz. Peki daha fazlasını ister miydiniz? Örneğin e-faturalarınızı sizin için hazırlayan, arşivleyen, mali mühür hizmeti veren, faturalarınızı şirketinizin logosuyla özelleştiren bir uygulama?

Kulağa gayet hoş geliyor değil mi? Faturalama sistemiyle ilgili neredeyse bütün yükü üzerine alan bir hizmetten bahsediyoruz. Avantajları yukarda saydıklarımdan daha fazla olan bu uygulamanın en uygun örneğini Teb e-Fatura hizmetiyle sunmakta.  “Peki bu uygulama ne kadar güvenli?” diye sorabilirsiniz.

teb e-fatura

e-Fatura sistemi T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı  tarafından denetim altında tutulan bir hizmet. Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle Gelir İdaresi Başkanlığı’na gerekli belgelerle başvurmanız gerekiyor. Aynı zamanda Vergi Usül Kanunu’na göre düzenlenen “mali mühür” adlı kurumsal e-imza özelliğini de e-Faturalarınız için kullanabiliyorsunuz.

Artık faturalarınızın güvenliği ve düzenli takibini daha kolay, sorunsuz ve güvenli şekilde sağlayabilmek için e-Fatura sistemini kullanmanız mümkün. Tek yapmanız gereken, önce Gelir İradesi Başkanlığı’na başvurmak, onay aldıktan sonra da Teb’e başvurmak.  İşte bu kadar kolay!

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.