Telsiz Kullanım Ücreti İptal Etme – Telsiz Kullanım Ücreti Nedir

4

Bu konuyu yazsam mı yazmasam mı diye defalarca düşündüm ama her TL yüklediğimde benden kesilen 1.2 telsiz kullanım bedeli benim artık canımı sıkmaya başladı. Ulan telsiz kullanım bedeli nedir. Zaten yüklediğimiz TL miktarı belli. Her ay verdiğimiz rakam belli. Sen hala gelmiş Telsiz Kullanım Bedeli alıyorsun benden. Yatacak yeriniz yok oğlum sizin! Neyse çok doldum gençler. Cidden öyle böyle değil. Telsiz Kullanım Ücreti İptal Etme olanağı olsa da etsek anasını satayım. Durun ben size biraz daha açayım bu TELSİZ Kullanım Ücreti Nedir olayını. Haberimizin devamını iyi okuyun!

Bu ücret Telsiz Kullanım Ücreti olarak tüm ön ödemeli müşterileri adına saygıdeğer! operatörlerimiz Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından ödenmekteydi bir zamanlar. 20 haziran 2011 tarihi ilk oldu. Yani tarihe kara bir haber olarak düştü. İlk olarak Türkcell bu uygulamayı başlatarak abonelerinden 1.30 Tl telsiz kullanım ücreti düşürmeye başlayarak ne kadar paragöz olduğunu bizlere gösterdi. Kısacası devlete sizin adınıza ödenen vergi oluyor bu Telsiz Kullanım Ücreti veya Telsiz Kullanım Bedeli.

Kızdıran-Mesaj

Telsiz Kullanım Ücreti Nedir?

Kısacası sizin Operatörünüz adına ödenen vergiyi artık siz ödüyorsunuz. Yani devlete verilen bir vergi. Her şeyden Vergi alan devletimiz bunada el attı sonunda. Yapacak bir şey yok.

Peki Telsiz Kullanım Ücreti İptal Etme yöntemleri var mıdır? Bakalım varsa vardır.

Avea Telsiz Kullanım İptal Etme

Vodafone Telsiz Kullanım İptal Etme

Turkcell Telsiz Kullanım İptal Etme

Aslında böyle bir şey yok dostum. Türk Devleti ile şaka olmaz. Önce sen bu vergiyi geçtiğimiz günlerde düşür 1.10 kuruşa. Sonra ise 1.30 kuruşa tekrar yükselt. Biz koyunuz aslında. Bize her şey müstehak!.

 Yani Telsiz Kullanım Ücretini İptal Etme gibi bir lüksümüz malesef yok!

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Güncel Blog dedi ki:

    konuyu çok güzel yorumlamışsın kardeşim insanlar alınca hırsızlık devlet alınca vergi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.