Xbox 720 İle Gelecek Yeni Özellikler

Günümüzde tüm dünya genelinde oyun konsolu konusunda en başarılar arasında yer alan Xbox oyun konsolunun yeni versiyonun piyasaya sürüleceği beklentileri hızla artmaktadır.

5

Her geçen farklı bir iddianın ortaya atıldığı Xbox oyun konsolu hakkında yeni gelişmeler kısa bir süre önce sanal ortam içerisinde satışı yapılmaya çalışılırken tanınan Durango yazılım geliştirme aracının bazı güçlü kaynaklardan edindiği bilgiye göre Microsoft firmasının en yakın zaman içerisinde piyasaya süreceği yeni gözbebeği Xbox oyun konsolunun üst versiyonun internet bağlantısına ihtiyaç duyacağını belirtmiştir.

Tüm dünya genelinde oyun severlerin daha uygun bir fiyata oyun deneyimi yaşayabilmesine olanak sağlayan ikinci el oyunları tamamı ile piyasadan kaldırmayı amaçladığı belirtilen sistem hakkında ise geride kalan son birkaç gün içerisinde Redmod XDK doküman belgelerinin sanal ortam içerisinde paylaşılmasının ardından Xbox 720 oyun konsolu hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmıştır.

Oyun konsolunun yeni sistemi hakkında söylenen her zaman açık, her zaman kapalı bağlantı sistemi cümlesinden anlaşıldığı üzere oyun severler konsollarını tekrardan başlatmak mecburiyetinden kalmadan veya güncellemelerin yüklenmesi için beklemek mecburiyetinde kalmadan ok daha eğlenceli ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilecektir.

Bu noktada Xbox 720 oyun konsolu alacak oyun severlerin dikkat etmesi gereken husus ise cümlenin içeriği doğrultusunda artık Xbox oyun konsolunda oyunların oynanabilmesi için kurulum işlemi gerekecektir. Bu yeni Xbox 720 oyun konsolu modelinin ise nisan ila haziran ayları arasında Microsoft firması tarafından kamuoyu ile tanıştırılacağı düşünülmektedir.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Parça Kontör dedi ki:

    Güzel Tanıtım Teşekkürler Bilgiler İçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.