Yaz Sezonu Yeni Kravat Trendleri

2

Kravat, yüzlerce yıldır erkek giyiminde önemli bir yer tutmaktadır. Değişik materyallerden üretilen kravat modelleri, yıllar geçtikçe pek çok farklı stil kazanmış ve kimlik, meslek, statü ve hatta askeri rütbeyi dahi simgelemek için kullanılmıştır. Günümüzde de bu özellikleri devam etmekte olup, kravat modellerinin bir sosyal statü göstergesi olarak kullanıldıklarını söylemek mümkündür. Gerçekten de, kravat modellerinin kumaşı, stili ve hatta deseni dahi sahip olan statüye göre farklılık göstermektedir. Örneğin şal desenli ipek kravat modelleri, üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilmekte, giriş seviyesi çalışanlar ise daha çok çizgili kravat modelleri kullanmaktadır. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan kravat, yaygınlığı nedeniyle pek çok farklı model ile tarza sahiptir.

Yeni sezon tarz kravat modelleri

Aynı şekilde, kravat trendleri düzenli olarak değişmekte ve hemen her yıl farklı bir tarz moda haline gelmektedir. Bu değişimlerin mevsimsel olarak gerçekleştiğini söylemek de mümkündür. Nitekim örneğin kış mevsiminde mat ve donuk renklerin doğal halleri tercih edilirken, bahar mevsiminde daha canlı renkler ve desenler kullanılmaktadır. Yaz ayları ise, bu bakımdan ayrı bir öneme sahiptir. Yaz sezonu kravat modelleri, her şeyden önce parlak ve canlı renklere sahiptir. Kırmızı, turuncu, sarı, mor gibi renkleri özellikle bu sezonda görebilmek mümkün olmaktadır. Kravat desenleri bakımından ise sade ancak sezona uyumlu motifler tercih edilmektedir.

Kravatta tek adres: Sade Kravat

Örneğin çiçek desenli kravatlar, yaz sezonunda sıklıkla görülür. Bu desenler yaz mevsiminin canlılığını vurgularken, doğru renkler ile kombinlenmişlerse fark yaratmayı da başarırlar. Kumaş bakımından, yaz sezonu kravat modelleri için elbette keten kumaşlı daha uygundur. Tiril tiril, nem tutmayan bir kumaş olan keteni, yaz sezonu boyunca gerek giysilerde, gerekse de kravat modellerinde görebilmek mümkündür. Kravat stilleri bakımından ise, son yıllarda olduğu gibi ince kravat modelleri tercih edilmektedir. Bu stilin sportif ve dinamik görünümü, yaz mevsimi ile de uyum göstermektedir. Sade Kravat, yaz sezonu yeni kravat trendleri belirleyerek modellerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Fark yaratmak ve girdiğiniz her ortamda dikkat çekmek için, Sade Kravat’ı kullanmanız yeterlidir. www.sadekravat.com

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.