Hangi Samsung Cihazlar KitKat Güncellemesi Alacak?

12

Sorunun cevabı burada yatıyor. Samsung, hangi cihazlara KitKat güncellemesi alacağını yaptığı açıklama ile duyurdu. Bilindiği gibi Android L güncellemesi geçtiğimiz hafta konferansta tanıtılmıştı. KitKat Android sürümü yaklaşık olarak 10 ay önce karşımıza çıkmıştı. Bu süre zarfında bir çok telefon bu güncellemeyi aldı. Ancak bazı cihazlar bu güncellemeden yararlanamadı. Konu ile ilgili de geçtiğimiz gün General Mobile Discovery, Android 4.4 KitKat sürümünün beta versiyonunu telefonlarına verdi.

Dünya genelinde büyük satış rakamları yakalayan ve hala satışlarına tüm hızıyla devam eden Güney Koreli firma Samsung’un, KitKat güncellemesi alacağı cihazlar hakkında bilgileri sızdırıldı bugün. Sızdırılan belgede Android KitKat güncellemesi alacak cihazları görebiliyoruz.

İncelediğimizde Samsung’un 5 akıllı model telefonu Android 4.4 Kitkat güncellemesi alacak. Hemde bu ay içerisinde alması bekleniyor. Samsung’un Hindistan şubesi tarafından sızdırıldığı tahmin edilen bilgilere göre Temmuz ayı içerisinde Galaxy S4 Mini, Galaxy Grand 2 Duos, Galaxy Mega 5.8, Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy Note 3 Neo cihazları Android 4.4 Kitkat güncellemesi alacak olan şanslı akıllı telefon modelleri arasında.

samsung-update

Ülke ülke yayınlanacak olan güncelleme’de Türkiye’ye ne zaman yayınlanacak zamanını henüz bilemiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.