Ellerinde Çiçekler Mutlu Neşeyle Gülecekler

İş ve ev arasında geçen hayatlarımız beton yığınları arasında bize bazen eşimizi, çocuklarımızı anne ve babalarımızı, bizim için değerli olan insanları maalesef unutturabiliyor.

           Dünyanın renklerini yorucu hayatın içinde siyah ve beyazdan ibaretmiş gibi yaşıyoruz. Maddi sıkıntılarımız tatil yapma fırsatı da vermeyebiliyor çoğu zaman. Fakat yine de sevdiklerimizin yüzünü güldürebilmek, bu renksiz hayatın içinde gökkuşağı renklerini içinde barındıran çiçekler sayesinde anlık da olsa mutluluk ve neşe dolmak mümkün.

            Esenler çiçek olarak insanların mutluluğunu her şeyin önünde tutan hizmet anlayışımızla sizlere nerde olursanız olun ne zaman isterseniz isteyin bu renksiz hayatı birbirinden güzel renk ve çeşitleriyle bir karnavala çevirebilecek çiçek ve yapay çiçek tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

            Düğün, tören, nişan, davet ve toplantılarınızda bayramlar, sevgililer günü anneler günü, babalar günü gibi bütün özel günlerde o anın anlamını ve önemini hatırlatan özel tasarımlarımız hazır olarak sizleri bekliyor.

İnternet üzerinden özenle hazırlanmış tüm çiçek modellerini görebilir ve siparişlerinizi her an bu yolla bize ulaştırabilirsiniz. Telefonla müşteri hizmetleri hattımızı arayarak da bizimle iletişime geçebilir ve her an sevdiklerinizi mutlu edebilecek olan bu özel fırsatı birlikte uyum içinde ve hızlı bir şekilde sağlayabiliriz.

            Üyelik sistemiyle siz sevgili müşterilimizin bilgilerini alarak sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına ürün geliştirme, isteklerin en kısa zamanda yerine ulaştırılması gibi benzer konularda kendimizi geliştirerek duygu dünyanızın ifadesi olan böyle bir konuda son derece hassas davranıyoruz. Kredi kartı adres bilgileri gibi her hangi bir bilginiz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta sadece sizlere verdiğimiz hizmetin hızlanması adına alınmaktadır.

Esenler çiçek ailesi olarak sizlere duygu dünyanıza yön verecek bu güzel hediyeleri hazırlarken tüm yasal haklarınızın korunması adına internet siparişleri olsun telefon siparişleri olsun güvenlikli sistemleri kullanarak asla bir zarara uğramamanız için özen göstermekteyiz.

            Firmamız bünyesinde hızlı ve güvenli teslimat konularına özen ve hassasiyet gösteriyoruz. Ayrıca çeşitlilik için birçok farklı seçeneği çiçek türlerinde ve sunum şekillerinde hazır bulundurarak her zaman alternatifler yaratabilecek bir çalışma içindeyiz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedebileceğiniz ve sevdiklerinize de bu duyguyu geçirebileceğiniz kaliteli bir hizmet almanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.