iPhone 6 Tekrardan Ortaya Çıktı

9

2014 yılının en çok merak edilen akıllı telefonu şüphesiz ki iPhone 6. Biliyorsunuz ki Apple her yıl Eylül ayında bir lansman düzenleyip burada yeni nesil akıllı telefonunu tüm dünyaya tanıtıyor. Sanırım bunu iPhone 6 versiyonunda yapacak. Ki öyle gözüküyor sızıntı haberlerini incelerken. Geçen hafta Cuma günü WWDC 14 konferansında tanıtılması beklenilen iPhone 6’nın hayal kırıklığı ortaya çıktı ve ne yazık ki o konferansta da iPhone 6’yı görememiştik.

Dünya çapında bir namı bulunan iPhone serilerinin kullanıcıları bu habere çok üzüldü. Kullanıcılar bunun üzerine hem hayal kırıklığı yaşasada yine de ümitlerini yitirmiyorlar. Büyük beklentiler içerisine girselerde iPhone 6’yı görememek üzmüş olacak. Fakat internet üzerinde yayınlanan iPhone 6 görselleri kullanıcıları bir nebzede olsa heyecanlanmalarına sebep oluyor.

Sızıntı haberlerinin doruk noktası Çin ve Fransa gün içerisinde iPhone 6’ya dair yeni görüntüler ortaya sürdü. iPhone 6 görselleri iPhone 6’nın ekranının büyük olacağını da böylece ortaya seriyor.

iphone-6-konsept iphone-6-nasıl-olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.