iPhone 6’daki Değişim Göz Dolduruyor

8

Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenilen iPhone 6’ya dair yeni bilgiler geliyor. Teknoloji bloglarında çok fazla tartışma konusu olan yeni model iPhone 6’ın ne denli başarılı olacağı da tartışmalara konu oldu. Bilindiği gibi iki farklı modeli ile karşımıza çıkacak cihaz. Apple, böyle bir karar almış. İki farklı ekran boyutu ile bizlere sunması beklenen iPhone 6′nın mevcut modeller iPhone 5s ve 5c’den çok daha farklı bir tasarıma sahip olacağını hepimiz biliyoruz.

iPhone 6 hakkında bugüne dek çok önemli bilgiler sızdırıldı. Neredeyse kullanım videosu bile gelecekti. iPhone 6’ın kasası alüminyum kasa ve köşelerinde aşağıya doğru kavislenen yeni bir ön cam ile gelecek. iPhone 5s’e kıyas ile daha yuvarlak olmaları beklenen yeni iPhone modellerinin tasarım itibarıyla birinci nesil iPhone’u hatırlatmaları beklentiler arasına girmiş durumda.

Cihazın iç bileşenlerinin oluşturduğu parçalar yine görüntülendi gün içerisinde. Fotoğrafları incelediğimizde gerçekten iPhone 6 diğer iPhone modellerine göre çok ama çok farklı olacak.

iphone-6-bilesenleri

Çek Cumhuriyetinde yayın yapan bir teknoloji blogu gün içerisinde bu bilgileri sızdırdı. Esnek güç kablosunun yanı sıra esnek ses kablosu ve üç farklı renkte ki sim kart yuvaları görünüyor. 3 farklı renkte gelmesi de beklentiler arasında girmiş olan iPhone 6 daha önce hiç bu kadar incelenmemişti. Bakalım beklenildiği kadar değecek mi.

iphone-6-taslak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.