İstenmeyen Tüylere Son

16

Yıllarca kadınlar istenmeyen tüy ve kıllara çözüm yolları aramıştır. Bu arayışı sonucu ise yüzlerce farklı yol ile tüy dökücü kür ve yöntem kullanmıştır. Özellikle son yıllarda istenmeyen tüylerle savaş dahada artmış ve hamam otu gibi kürler ve lazer epilasyon gibi teknolojik gelişmeler kullanılmıştır. Kadınlardan sonra erkeklerde bu konuda fazlasıyla rahatsızlıklarını belirterek çeşitli yöntemler kullanmaya başlamıştır…

Ülkemizde lazer epilasyon yönteminden daha çok kullanılan sistem ise çeşitli kürler kullanılarak, özellikle yaz aylarının yaklaşması ile birlikte kullanımı artan çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Biz size bu isteğinizi yeni çıkan yöntemlerle karşılamak için bazı çalışmalar yaptık. En yeni yöntem olan hairjen ile istenmeyen tüylere bir son verebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve kesin etkili bir yöntemdir. Sağlık açısından hiç bir zararı olmadığı araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.

istenmeyen-tüy

Özellikle hairjen öncesi kullanılan yöntemlerin çoğunda cilt tipi çok önemli iken hairjen kullanımında kesinlikle cildinizin yağlı veya kuru olması bile neredeyse hiç bir önem arz etmemektedir. Çokça merak edilen diğer bir soru erkeklerin bu kürü kullanıp kullanamayacağıdır. Cevabı ise gayet basittir. Evet erkeklerde istenmeyen tüylerle savaşında hairjen kürü kullanabilir. %99 oranında başarılı bir yöntem olduğu ise kanıtlanmış bir gerçektir. Yapılan çalışmalarda ne kadar vücuda hiç bir yan etkisi olmadığı belirtilse de eğer kullanmayı düşündüğünüz bir ürün ise ilk kullanımda beklenmeyen vücut kızarıklıkları veya isilik tarzı bir yan etki ile karşılaşmanız durumunda hemen doktorunuza başvurmanız gerekmektedir. Sonuçta bin kişilik bir deney ekibi üzerinde yapılan bir çalışmaya dayanmaktadır. Diğer tüy dökücü kür ve kremlerde olduğu gibi göz ile temasından kaçınılması gerekmektedir. Asidik bir yapıya sahip olmaları nedeni ile göz teması sonucu yanmalarla sonuçlanabilir.

 İlerleyen yazılarımızda istenmeyen tüylere karşı kullanılan yöntemler arasında karşılaştırmalar yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.