Kurtlar Vadisi pusu izle

17

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleri ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu izle bu hafta çok çarpıcı bir bölüm izleyeceksiniz. Polat, Şamir ile çatışmaya giriyor. Şamir, Memati’yi vuruyor. Kurtlar Vadisi Pusu izle gerçekten de gerçekleri gün yüzüne çıkartan bir dizi. İzlenmesi ve çok ders çıkarılması gereken bir dizi. Kurtlar Vadisi Pusu izlemek isteyenler ve kaçıranlar için canli-dizi.com ‘ da yeni bölümleri ve eski bölümleri ile sizleri bekliyor.

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu izle, nefes kesen bir bölümle daha izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak olan 155. bölümünde Polat Alemdar’ın Şahmeran’la görüşmesini istemeyen derin güçler hem Polat Alemdar’a hem de Şahmeran’a suikast düzenliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında İşkenceci Polisi öldüren Pusat’a cezaevi yolu görünüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında İstihbaratçı Mete Bey Pusat’ın kısa süreliğine de olsa cezaevine girmesi gerektiğini söylüyor…Kurtlar Vadisi Pusu 155.Bölüm Tnt kanalında 12 Nisan 2012 Perşembe günü her zamanki saatinde izleyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.394 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.