Microsoft Band Raflarda Yerini Aldı

29

Dünyaca ünlü bilişim devi Microsoft’un yakın zamanda yaptığı etkinlikte bildirim ekranı ve gelişmi sağlık uygulamaları içeren akıllı bilekliği Microsoft Band artık raflarda yerini aldı.

Bilişim sektörünün bir çok alanında her zaman en yukarılarda olmayı başarabilen Microsoft kaliteli ürünler ortaya çıkartmaya devam ediyor. Nitekim bugün sadece ürettiği işletim sistemi olan Windows’u tüm dünya neredeyse kullanıyor. Yine akıllı bileklik ile ortaya çıkan Microsoft etkinlikte tanıttığı daha da geliştirilmiş Microsoft Brand 2’yi satışa sundu. Ancak henüz ülkemize gelmeyen bu ürünü Amazon gibi ünlü alışveriş sitelerinden 250 Dolar fiyatına satın alabilirsiniz. Microsoft Brand ayrıca sadece Windows Phone ile değil iOS ve Android ile de uyumlu çalışıyor.

microsoft-band

Microsoft’un bu çalışması ile sağlık ile ilgili pek çok detayı elde edebiliyorsunuz özellikle spora düşkün olan kişiler bu akıllı bileklik sayesinde kalp ritmi, kalori, oksijen alımı gibi bir çok sağlık değerlerini ölçebilirler. Sadece bunlarla da sınırlı kalmayan Brand gps, bildirim gösterme ve uyku takibi gibi bir çok özelliğe de sahip görünüyor. Ayrıca modern tasarımı ile de oldukça çık görünen Microsoft Brand kayış ve kilit kısımlarınıda değiştirilebilir olmasıyla ilgi çekiyor.

2 yorum

  1. Klima dedi ki:

    Mitsubishi Heavy kusursuz hava akımı ile yüksek verimlilik sağlayan, yüksek basınç uyumluluğu gösteren, homojen sıcaklık ve soğukluk yayan, ince ve kompakt tasarımlı, sessiz çalışma modu ile ideal, hijyenik Mitsubishi kanallı klimalar.
    #kanallıklimalar #kanallıklimalarfiyatı #mitsubishikanallıklima

  2. esra gultekin dedi ki:

    Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları. Daha Fazla bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.393 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.