Çalışma Koltukları

2

çalışma koltukları

Ofislerde ve kurumların, işletmelerin idari bölümlerinde çalışanlar işlerinin çoğunu masa başında yapmaktadır. Saatlerce hareketsiz kalmak ve aynı pozisyonda oturmak ise bedensel sağlık sorunlarına yol açar. Sırt, bel ve boyun ağrıları, eklem ağrıları en çok karşılaşılan sorunlardır. Bu sorunları en aza indirmek için çalışanlar bazı tedbirler alır ama en önemlisi saatlerce üzerinde oturulan koltukların rahat ve konforlu olmasıdır. Oturak ve sırt dayama kısımları ortopedik olmayan koltuklar bu sorunların büyümesine neden olur. Son yıllara ofis çalışanları, masa başı çalışanları için son derece rahat, konforlu ve sağlıklı çalışma koltukları üretilmektedir.

Ceylan çelik firması olarak çalışma koltuklarını çeşitli testlerden geçirdikten sonra üretiyoruz ve çalışanların en rahat pozisyonda işlerini yapabilmelerini sağlıyoruz. Çalışma koltuğu çeşitlerimizin hepsinde öncelikle en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Sırt dayama ve oturak kısımlarında kullanılan deri veya kumaşlar kesinlikle terletmeyen özelliktedir. Bu kısımlar ortopediktir ve en doğru oturma şekliyle oturmanızı sağlamaktadır. Ürünlerimizin çoğunda yan kollar bulunur. Tekerlekli, hareketli koltuk ayakları ile masada rahat hareket etme imkânı bulunur ve sık sık kalkıp oturmak zorunda kalınmaz.

Masa başında rahat çalışabilmek için masa ile koltuk arasındaki mesafe ve koltuğun yüksekliğiyle masanın yüksekliği arasındaki uyum önemlidir. Bu nedenle çalışma koltuğu ayakları amortisörlü olmakta ve istenen yükseklikte sabitlenebilmektedir. Bütün bu özellikler çalışanların rahatça çalışabilecekleri, uzun süre masa başında kalsalar da eklem ağrıları yaşamayacakları ve iş veriminin artacağı konforlu bir çalışma ortamı sağlar. Firmamız çalışan ve sekreter koltukları, yönetici ve müdür koltukları, misafir koltukları üretiminde zengin çeşitleriyle sektörün en iyi firmalarından biridir.

Çalışma koltuklarını kendi tesislerimizde ve deneyimli çalışanlarımızla üretmekteyiz. Tasarımcılarımız sürekli daha sağlıklı ve daha modern ve şık görünümlü tasarımlar hazırlamaktadır. Çalışma koltuğu modellerimiz görsel olarak da ofislere ve çalışma alanlarına estetik kazandırmaktadır. Hem işlevsel olarak hem de görsel olarak en zengin çalışma koltuğu çeşidini firmamızda bulacaksınız. Ürünlerimiz kaliteleri yanında uygun fiyatlarıyla da müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Taksitli ödeme imkanları, kargo ile adrese teslim imkanları ile bu çalışma koltuklarına kolayca sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizi görmeden koltuk almaya karar vermeyiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.