Dekorasyon Fikirleri

Dekor, düzen ve hoş görüntü anlamlarında kullanılmaktadır. Evinizi klasik veya şık eşyalar ile zevkinize uygun olarak dekore edebilirsiniz. Fakat uzmanların dekorasyon fikirleri kararlarınıza olumlu açıdan yön verebilir. Bu sebeple iyi bir araştırma yaptıktan sonra dekorasyona başlayın. Ev dekorasyonunda bütün odalar uyum içinde olmalı her oda farklı eşyalarla aynı tarzı yansıtabilmelidir.

Salon Dekorasyon Fikirleri

Bir evin en gözde, en şık ve en göz alıcı odası salon olmalıdır. Zaten ev denince de akla ilk salon gelir. Salon dekorasyon fikirleri mutlaka göz önünde bulundurulmalı bu hususta dekore edilmelidir. Küçük salonlar da beyaz renk kullanılması sonucunda salon büyük, geniş ve ferah görünür. Büyük salonlar da ise genellikle canlı renkler kullanılmalıdır. Canlı renkler odayı dolduracak ve göze getirecektir.

dekorasyon-fikirleri-2

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Evin içinde bulunan en özel oda yatak odasıdır. Yatak odası dekorasyon fikirlerini araştırmalı ve bu hususta dizaynını sağlamalısınız. Küçük bir yatak odası için pudra renkte mobilya ve beyaz renkte tekstil ürünleri kullanmanız odanızı ferah gösterecektir. Büyük bir yatak odasına sahip iseniz her parça düzenli ve yerli yerinde olmalıdır.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Her insan evinde kendi tarzını görmek ister. Bu sebeple ev dekorasyon fikirlerine göz atmalı ve kendi tarzınıza uygun fikirleri bulup evinize yansıtmalısınız. Mutlaka seveceğiniz eşyalarla evinizi dekore edin bu size mutluluk ve enerji verecektir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.