Halı Modelleri

2

İnsanlık tarihi kadar eski bir dekorasyon malzemesi olan halılar, günümüzün ileri teknolojisi sayesinde, kendini sürekli yenileyen modeller üretiyor. Bilinen ilk halı türleri Orta Asya Türklerine ait olup, halı Türklükle özdeşleşmiş bir dekorasyon malzemesidir. Orta Asya’ dan dünyaya yayılarak vazgeçilmez bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılmakta olan halılar, ülkemizde de en iyi örnekleri halen üretilmektedir.

Tüm dünyaya makine halı satan Saray Halı Türkiye’ nin en büyük makine halı üreticisidir. Saray halı modelleri arasında, modern ve klasik dokularda üretilmiş birçok çeşit mevcut. Saray halı modelleri arasında, tüm zevklere ve dekorasyon türlerine hitap edebilen, klasik ve çağdaş ileri teknoloji ürünü örnekler var. 2005 yılında kurulmuş olmasına rağmen, köklü bir tecrübenin yeni markası olarak öne çıkan Royal halı, modern çağın dekorasyonlarına hitap eden tasarım harikaları ile farklı malzeme ve tasarımlar üretiyor.

Royal halı modelleri arasında, çeşitli ödüller kazanmış farklı üretim malzemeleri ve tasarım örnekleri var. Henüz yeni bir halı markası olarak görünse de, Türkiye’ nin en tecrübeli kadroları ile faaliyet gösteren Royal halı modelleri, gelenekselliğini koruyan ama aynı zamanda modern zamanımıza uygun çağdaş tasarım örneklerinden oluşuyor.

Yine Türkiye’ de sektörün önde gelen üretim ustaları ve uzun yıllardır halı üretimi yapan çeşitli uzmanların bir araya gelerek, sektörün ihtiyaçlarına hitap edebilmek amacıyla 2005 yılında faaliyete başlayan Kaşmir halı, üretim tesislerinde kullanılmakta olan ileri teknoloji ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Kaşmir halı modelleri, günümüz teknolojisinin halı sektörüne uyarlanmasının en iyi örneklerini ortaya koyuyor. Kaşmir halı modelleri her zevke ve mekana değer katabilecek, son teknoloji üretilmiş halı modelleridir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.