Halı Yıkama Fabrikaları

Halılar binlerce yıla yayılan geçmişiyle insanoğlunun en eski yardımcı araçlarından biridir. İlk örnekleri soğuktan korunma amaçlı kullanılmaya başlayan halılar, giderek dekoratif özellikler kazanmış ve bir çeşit sanat haline bile dönüşmüştür. Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak değişen her şey gibi halılarda farklı özelliklere sahip ve farklı kullanım alanlarına göre çeşitlilik kazanmış, bununla birlikte dünya genelinde vazgeçilemez kullanım araçlarından olmaya devam ediyor.

Günümüzün modernleşmiş ve kentleşmiş yaşamı içerisinde de halen soğuktan korunma ve dekoratif özellikleri gibi iki temel amaçla kullanılmaya devam eden halılar, aynı zamanda toz, kir ve mike adını verdiğimiz zararlılardan da en fazla etkilenen kullanım araçlarından biridir. Bu nedenle yaşam alanlarının hijyeninin sağlanmasında, halıların periyodik olarak hijyeninin sağlanması büyük bir önemdedir.

halı-modelleri

Hijyenin Önemi

Bununla beraber kentleşmiş yaşamın getirdiği avantajların yanında, birçok dezavantajı da birlikte sunması, özellikle halıların gerekli temizlik koşullarına uygun yıkanamamasına sebep oluyor. Dokunma ve kullanım özelliklerine göre halı yıkama, günümüzün ilerleyen teknolojisine rağmen, ancak bu alanda uzmanlaşmış ekipler tarafından yapıldığında en doğru sonucu verebiliyor. Ataşehir bölgesi kentleşmeden en fazla nasibini almış bölgelerden biri olarak, halı yıkatma konusunda hizmet sunan firmalara büyük bir ihtiyaç duyuyor.

Ataşehir halı yıkama fabrikası olarak, uzman ekiplerimiz aracılığıyla evden alınan tüm halılarınız, ileri teknoloji ürünü makineler ve halıların dokunma özelliklerine göre kullanılmakta olan hijyen malzemeleri ile yıkanarak, gerekli kurutma işleminin ardından evinize teslim edebilmekteyiz. Özel bir hizmet prensibiyle, üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturmayı ilke edinmiş kuruluşumuz, uzun yıllara dayanmakta olan deneyim ve bilgi birikimine sahiptir.

İstanbul’ un yoğun nüfuslu ilçelerinden bir tanesi olan Kartal bölgesine hizmet sunmakta olan şubemiz, kuruluşumuzun ilkelerinin en başarılı temsilcilerinden biri olarak Kartal halı yıkama hizmetlerini üstün bir başarıyla sürdürmektedir. Her gün ve her saat olmak üzere hizmet sunmakta olan çağrı telefonumuza ulaşarak, hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri en kısa süreler içerisinde yanıtlanabilmekte ve adresinizden halılarınız alınarak, süratle gerekli hijyen çalışmalarına başlatılmaktadır. Halılarınızın hijyeni sağlığınız açısında büyük önem taşımaktadır, bu nedenle sürekli olarak halılarınızın hijyen durumuna dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.