Online Halı Satış

Konya’da 1950’li yılların başında kurulan Özemek Halı ve Mobilya siz değerli müşterilerine Konya’da hizmet vermektedir. Çağımızın gereksinimlerini iyi ve doğru şekilde gözleyen firmamız, çağa ayak uydurmanın verdiği gereksinimlerle internet sitesi üzerinden Online Halı Satış hizmeti’de vermektedir. www.ozemekhalimobilya.com.tr İsimli internet sitesi üzerinden Online olarak*Halı ve Mobilya alışverişinizi yapabilirsiniz. Firma Konya’da bulunun mağazalarında ki ürünler ve daha sayamadığımız bir çok ürüne, online mağazasında yer vermiştir.

Özemek Halı ve Mobilya insanların görüşlerini doğru analiz ederek, bu görüş ve düşüncelerini marka olmanın da getirdiği bilinç doğrultusunda kaliteli ürün,*hızlı hizmet ve ucuz fiyat sunmayı bir ilke edinmiştir. Sadece satış öncesi hizmet firmanın çalışma prensipleri arasında yer almamaktadır.*Her zaman hizmet, kaliteli hizmet, memnun müşteri sloganıyla müşterilerinin satış öncesi yanında olduğu gibi, satış sonrasında da yanındadır.

Özemek Halı Mobilya’nın online alışveriş sitesinde Türkiye’nin en büyük markalarından;
Pierre Cardin Halı, Royal Halı, Kaşmir Halı, Bahariye Halı, Atlantik Halı, Saray Halı, Padişah Halı, Merinos Halı, Dinarsu Halı, Samur Halı, Gümüşsuyu Halı*ve daha sayamadığımız bir çok marka yer almaktadır.

Yılların verdiği tecrübe, samimiyet ve kalite’nin doğru adresi Özemek Halı ve Mobilya…

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.